Hlučín – Olomouc 1:3 (po pr.) | Hodonín – Vítkovice 1:0 (kon.) | Petřkovice – Znojmo 1:1 (2:4 po pen.)
Velvary – Hr. Králové 0:1 (kon.) | Turnov – Ústí n. L. 1:3 (kon.) | Benešov – Bohemians 1905 1:5 (kon.)
HFK Olomouc – Brno 2:1 (kon.)
FC Hlučín
1:3 (1:0)
SK Sigma Olomouc
Úterý 08.08.2017, 17:00 • Městský fotbalový stadion • MOL Cup • 2. kolo

Skončil zápas druhého kola MOL cupu, ve kterém domácí FC Hlučín hrál s ligovým týmem SK Sigma Olomouc nerozhodně 1:1, následně v prodloužení dostal dva góly a podlehl. Sledovali jsme vyrovnané utkání, postupem času ale domácím docházely síly a prodloužení nedokázali ubránit. Sigma tak postupuje do dalšího kola. (19:30:08)

120

120
    Sigma drží míč na vlastní polovině a čeká na závěrečný hvizd.

119
    Utkání se dohrává, Hlučín předvedl dobrý výkon a nemá se za co stydět.

118
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hosté definitivně rozhodující o svém postupu! Do přečíslení se dostal Chorý, který ještě nahrával do výhodnější pozice. PAVEL MOULIS tak neměl problém zakončit přesně. – 1:3.

116
    Hlučín se snaží vyrovnat, pomezní rozhodčí ale signalizuje ofsajd a čas se krátí..

115
    Nyní jsme viděli něco, čemu se nechce věřit. Linhart dostal míč před prázdnou branku, úplně sám ale trefil břevno!

114
    Dostál byl ve výborné pozici, finální přihrávku ale zkazil a hosté si mohou oddechnout.

113
    Centr Foltýna sražený na rohový kop.

112
    Oba týmy hrají v plném počtu, kombinaci nyní předvádí hosté na vlastní polovině.

111
    Zahradníček je zpět na nohou a hra pokračuje. Sigma momentálně v deseti.

110
    Hra je nyní přerušena, na hřišti zůstává ležet jeden z hostujícícj hráčů.

110
    Žlutou kartu dostává domácí Málek.

108
    Hudeczek nasadil Faltovi jesličky, jeho následnou střelu zablokoval Vepřek.

107
    Žižka nezpracoval míč ideálně a domácí kapitán se ve vápně k zakončení nedostal.

106
    Hlučín začal na míči, Kraut vybojoval standartku na útočné polovině.

106
    Začalo druhé prodloužení.

V prvním prodloužení jsme viděli branku, když Vepřek našel ve vápně své spoluhráče a Moulis dotlačil míč do branky. Hlučín už fyzicky nestačí a v prodloužení se ukázal výkonnostní rozdíl obou týmů. Za malou chvíli začne druhé prodloužení.