Hlučín – Olomouc 1:3 (po pr.) | Hodonín – Vítkovice 1:0 (kon.) | Petřkovice – Znojmo 1:1 (2:4 po pen.)
Velvary – Hr. Králové 0:1 (kon.) | Turnov – Ústí n. L. 1:3 (kon.) | Benešov – Bohemians 1905 1:5 (kon.)
HFK Olomouc – Brno 2:1 (kon.)
FK Hodonín
1:0 (1:0)
MFK Vítkovice
Úterý 08.08.2017, 17:00 • Stadion U Červených domků - J. Suka 41 • MOL Cup • 2. kolo

S konstatováním, že Hodonín postoupil do 3. kola MOL Cupu se s vámi loučím a zase někdy příště Napočtenou!!!
    Kryštof Škodák (18:55:04)

Je dobojováno. Hodonín nakonec udolal favorita po výhře 1:0, když se ve 32. minutě krásnou střelou prosadil mladík Tomáš Mareš. Hosté tak odjíždějí domů s prázdnou. Trochu se mi ale nechce věřit, že Vítkovice hrají FNL, protože takovýto výkon nebyl dobrý.

90+2

90+2
    Hráč Vítkovic ale přestřelil bránu tak, že by mu nestačily ani 3 branky nad sebou.

90+2
    Rozhodčí si nyní vymyslel standartku pro Vítkovice(asi poslední).

90+1
    Dramé se ujal rozehrávky, ale nedopadlo to dobře, když přestřelil všechno a Lupač vykopává od brány.

90
    Hlavní rozhodčí Jan Mikyska nastavuje 2 minuty.

89
    Rozhodčí Mikyska nyní 2x za sebou nenechal Hodonínu výhodu, hmmmm.

88
    Žlutou kartu dostává Žák (FK Hodonín).

87
    Další ofsajd Vítkovic zastavuje další útok na Lupače.

85
    Prajza opět těsně nestihl míč, což se domácím náramně hodí, neboť hosté posledních 10 minut tlačí.

83
    Hodonínští šli 4 na 1, ale této velké šance nevyužili, když je zastavil ofsajd Sasína.

82
    Šturma v další šanci vysunul Sasína, jehož střelu chytil Nemrava.

81
    Dnešní utkání sleduje 650 diváků.

80
    Prajza ve 100 procentní šanci nepochopitelně přestřelil Lupačovu branku,

78
    Ten však nevyužili a opět hrají ve 2. poločase aktivnější domácí.

77
    Po dobré střele vítkovického obránce mají hosté roh.

74
    Žák mohl jít do dobré příležitosti, ovšem zbytečně nahrál na Polácha, který v obležení 3 hráčů vystřelil nad, odkop od brány Vítkovic.

73
    Domácí opět nebezpečně zaútočili. Michna se probojoval k brankové čáře, odkud nahrál na Žáka, který v těžké situaci zakončil vedle.