Hlučín – Olomouc 1:3 (po pr.) | Hodonín – Vítkovice 1:0 (kon.) | Petřkovice – Znojmo 1:1 (2:4 po pen.)
Velvary – Hr. Králové 0:1 (kon.) | Turnov – Ústí n. L. 1:3 (kon.) | Benešov – Bohemians 1905 1:5 (kon.)
HFK Olomouc – Brno 2:1 (kon.)
TJ Slovan Velvary
0:1 (0:0)
FC Hradec Králové
Úterý 08.08.2017, 17:00 • TJ Slovan Velvary • MOL Cup • 2. kolo

Hradec Králové nakonec dokázal přetlačit svého soka a nejtěsnějším rozdílem postupuje do dalšího kola MOL CUPU. (18:51:09)

90+2

85
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Obrtlík, přichází Křtěn.

84
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Hosté se nakonec z tlaku prosazují a dávají vytouženou branku. Střelcem branky je JIŘÍ MIKER.

76
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Holub, přichází Mucha.

74
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Súkenník, přichází Miker.

73
    Hosté několikrát vystřelili na branku domácích, ale vždy nepřesně. Dokonce se jeden z hráčů hostů nedokázal prosadit před prázdnou brankou.

70
    Běží nám 70. minuta utkání a stále čekáme na úvodní branku. Nejblíže k ní mají hosté, kteří prakticky ve druhém poločase tlačí na svého soupeře, ale nedaří se jim vsítit branku.

65
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jukl, přichází Pázler.

46
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Trávníček, přichází Zorvan.

46

Velvary drží s favoritem utkání v prvním poločase krok. Zatím sledujeme zápas, který nám příliš mnoho šancí nenabídl a uvidíme co nám přinese druhý poločas.

45

43
    Hradečtí se opět dostali do slibné šance, ale ani tahle není využitá a skóre se nám nemění.

39
    Až nyní se dostali hosté do šance, ale hostující hráč před brankou selhal a posílá míč mimo tři tyče. První vážnější šance ze strany hostů.

30
    Zápas nám zatím nenabízí žádné vyložené šance a stále se hraje bez branek.

18
    Žlutou kartu dostává Holub (TJ Slovan Velvary).

9
    Velká nepříjemnost pro domácí tým, který musí ihned na začátku zápasu střídat. Ludvík se na hřišti příliš nezdržel a kvůli zranění musí střídat, nahrazuje jej Stýblo.