Brozany – Žižkov 0:4 (kon.) | Písek – Pardubice 2:2 (5:4 po pen.) | Mšeno – Jablonec 1:4 (kon.)
Králův Dvůr – Táborsko 1:2 (kon.) | Hulín – Ostrava 0:5 (kon.) | Kozlovice – Kroměříž 0:2 (kon.)
Vltavín – Teplice 2:3 (kon.) | Převýšov – Dukla Praha 0:2 (kon.) | Slavičín – Karviná 0:2 (kon.)
Ústí n/O – Slovácko 1:1 (4:5 po pen.) | Val. Meziříčí – Líšeň 3:1 (kon.) | Zápy – Sokolov 2:4 (kon.)
Ždírec – Třinec 0:4 (kon.) | Živanice – Varnsdorf 1:0 (kon.) | Dobříš – Liberec 0:3 (kon.)

Vítáme vás u on-line přenosu.

Čeká nás 2. kolo MOL Cupu, ve kterém FC Písek na svém trávníku před domácím publikem bude bojovat proti týmu FK Pardubice.

Jihočeši v 1. kole porazili těsným výsledkem Zbuzany 2:3 a odvezli si tak výhru a postup do dalšího kola.

Pardubický výběr v 1. kole jel do Vysokého Mýta, kde soupeře porazil 1:2.

Oba týmy mají za s sebou 1. kolo tohoto poháru. Jeden z nich půjde dál a poraženému celku cesta pohárovými zápasy skončí.

Pokud Vás zajímá, jak to vše dopadne a kdo z těchto týmů půjde dál, můžete ho podpořit svým fanděním a přijít na zápas.

Utkání začíná v Písku na Spartaku od 17 hod.

FC Písek: Hajdušek – Benetka, Rendla (K), Hanzlík, Běloušek – Voráček, Kočí, Milec, J. Held – Presl, Slepička.
    Náhradníci: Varyš – Holub, Hrachovec – Froněk, Kinkor – M. Held, Avdič.

FK Pardubice: Šmíd – Surzyn, Piroch, Šejvl, Sokol – Řezníček (K), Látal, Kovář, Mužík, Fousek – Fusek.
    Náhradníci: Hrnčíř – Přibyl – Jeřábek, Nikodem – Černý, Petráň.

Rozhodčí: Rejžek – Wilczek, Šimáček.

Oba týmy už jsou na trávníku.

1

1
    Po úvodním rozehrání míče je v držení tým hostů.

2
    Řezníček střelou z velkého vápna míří přesně k tyči domácího brankáře.

3
    Písecký výběr střelou také prověřil brankáře hostů.

4
    Kovář se dostal do šance, ale domácí gólman vyráží na roh.

4
    Rohového kopu se ujal Řežníček, ale jeho pokus spoluhráči nedokázali využít ve svůj prospěch.

5
    Volný přímý kop hostů na branku Písku. Hosté znovu začínající šanci nedokázali využít.

7
    Faul domácího hráče na hostujícího. Nařízen volný přímý kop.

9
    Žluto-modří se dostali do protiútoku, ale jejich pokus zlikvidoval u tyče Šmíd.

9
    Písečtí měli ještě další možnost z rohového kopu, ale soupeř z Pardubic odrazil míč do bezpečí.

10
    Písecký tým vybojoval out, ale po vhazování dostal míč do držení tým hostů.

15
    Rohový kop hostů zlikvidoval hlavičkou Voráček.

19
    Z levé strany hřiště hráč domácích přenesl hru na pravou stranu, kde si míč převzal jeho spoluhráč. Větší šance pro Písek z toho již nebyla.

22
    Po faulu Písku nařízen volný přímý kop Pardubic.

25
    Z volného kopu míč proplachtil vzduchem až k Hajduškovi, do kterého lehce naběhl hostující hráč a rozhodčí pískl faul na domácího brankáře.

25
    Následuje krátká pauza, kde se oba týmy občerstvují.

26
    Další možnost červeno-bílých končí po nepřesné střele mimo branku Hajduška.

30
    Další pokus hostů končí v rukavicích domácího brankáře.

33
    Z levé strany nahrával Hanzlík na pravou stranu do vápna. Míč našel přesně Slepičku, který zatím v největší šanci domácích nedokázal proměnit. Míč proplachtil kousek nad břevnem Šmída.

36
    Další pokus hostujícího Sokola končí také mimo branku.

38
    Velká šance pro žluto-modré, kdy se k míči dostal Presl, ale jeho střela končí kousek od levé tyče.

38
    Po faulu na domácího hráče byl nařízen volný přímý kop, který Písek nedokázal využít.

38
    Po faulu na hráče Pardubic dostává Held žlutou kartu.

40
    Po faulu před velkým vápnem na Presla nařízena standardní situace pro Jihočechy. Střela olízla břevno hostujícího týmu.

44
    Písek právě vstřelil branku!
    Domácí tým se dostává do vedení. Po krásné akci se k míči dostal MARTIN VORÁČEK, který nedal Šmídovi žádnou šanci a Písek jde do vedení 1:0.

45
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Hostující Pardubice srovnávají na 1:1. Z velkého vápna nahrával krásně Sokol a našel přesně DANIELA KOVÁŘE, který prostřelil domácího brankáře.

45

Máme za sebou první poločas pohárového utkání. Viděli jsme tu několik šancí z obou stran a také dvě branky. Nejdříve šel do vedení Písek, kdy ve 44. minutě se přesně trefil Voráček. O minutu později srovnal ve 45. minutě hostující Kovář. Stav zápasu je tedy 1:1 a uvidíme, co nám přinese druhý poločas.

Druhý poločas začne přibližně v 18:10 hod.

46

47
    Pardubičtí vstoupili do druhé půle se změnami v sestavě. Na lavičce zůstali Radek Látal a Adam Fousek, do hry se zapojili Jan Jeřábek a Michal Petráň. Hosté vstoupili do druhé půle aktivněji a budou rozehrávat rohový kop.

48
    Domácí obrana dokázala bez potíží ustát standardní situaci soupeře.

50
    Jeřábek zkusil štěstí ze střední vzdálenosti, ale jeho střela se nevešla mezi tři tyče.

53
    Kovář se dostal ve velkém vápně do zakončení hlavou, ale zamířil nad horní tyč.

54
    Petřáňova dělovka orazítkovala horní tyč.

56
    Náznak šance Písku brzy skončil, Presl neměl šanci dostihnout prudkou přihrávku.

58
    Další střelecký pokus Pardubic, jmenovitě Sokola. Hostující hráč však zamířil příliš vysoko.

59
    Hajdušek musel hasit další šanci Pardubic, rohový kop pro hosty.

60
    Domácí gólman sebral centrovaný míč ze vzduchu.

60
    Domácí střídají. Z trávníku odchází Jakub Held, opačným směrem zamíří Tomáš Froněk.

63
    Při dalším zakončení Pardubických nemusel domácí gólman zasahovat.

66
    Hajdušek se zase musel mít pořádně na pozoru, další střelu soupeře vyrazil na rohový kop.

68
    Petráň se ve vápně dostal do zakončení hlavou, ale nedokázal přesně usměrnit míč. Následuje krátká pauza, při které se oba týmy občerství.

70
    Dnešní utkání sleduje 420 diváků.

72
    Domácí měli také příležitost v podobě rohového kopu, Hanzlíkovo centr nedokázal žádný spoluhráč ideálně trefit.

75
    Domácí střídají. Aleše Kočího na hřišti nahradí Maumer Avdić.

78
    Oba týmy předvádí rychlou hru, ale těžko se dostávají do vyložených šancí.

80
    Hru na chvíli přerušilo ošetřování Mužíka, který odešel za postranní čáru.

83
    Centr hostů jen prolétl pokutovým území Písku.

85
    Hajdušek byl o krok dříve u míče než útočící Jeřábek.

88
    Hosté budou mít v závěru k dispozici rohový kop.

89
    ..., který rozehráli nakrátko, ale žádný úspěch to nepřineslo.