Brozany – Žižkov 0:4 (kon.) | Písek – Pardubice 2:2 (5:4 po pen.) | Mšeno – Jablonec 1:4 (kon.)
Králův Dvůr – Táborsko 1:2 (kon.) | Hulín – Ostrava 0:5 (kon.) | Kozlovice – Kroměříž 0:2 (kon.)
Vltavín – Teplice 2:3 (kon.) | Převýšov – Dukla Praha 0:2 (kon.) | Slavičín – Karviná 0:2 (kon.)
Ústí n/O – Slovácko 1:1 (4:5 po pen.) | Val. Meziříčí – Líšeň 3:1 (kon.) | Zápy – Sokolov 2:4 (kon.)
Ždírec – Třinec 0:4 (kon.) | Živanice – Varnsdorf 1:0 (kon.) | Dobříš – Liberec 0:3 (kon.)
Štěchovice – Příbram 1:3 (kon.)
SK Převýšov
0:2 (0:1)
FK Dukla Praha
Středa 09.08.2017, 17:00 • Převýšov • MOL Cup • 2. kolo

Dukla nakonec jako favorit zápasu utkání zvládla. Nicméně nebyl to přesvědčivý výkon. Hrálo se vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro hosty, kteří postupují dále. (19:12:31)

90

90
    Žlutou kartu dostává Vyšehrad (SK Převýšov).

90
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Schranz, přichází Preisler.

88
    Dukla právě vstřelila branku!
    Hosté pravděpodobně potvrdili vítězství v dnešním utkání. Střelcem branky je UROŠ DURANOVIĆ.

84
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Labík, přichází Živný.

73
    Žlutou kartu dostává Tetour (FK Dukla Praha).

71
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Hynek, přichází Kosař.

70
    Běží 70. minuta a Dukla zatím vede stále možným nejtěsnějším rozdílem. Domácí se snaží, ale vyrovnat se jim zatím nepodařilo.

66
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Koval, přichází Duranović.

59
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Miloševič, přichází Mustedanagić.

58
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Korba, přichází Bastin.

46

Favorit zápasu se dlouho trápil, než dokázal vstřelit jedinou branku v prvním poločase, o kterou se postaral Schranz. Jinak sledujeme vyrovnané utkání a domácí nejsou úplně bez šance.

45

39
    Žlutou kartu dostává Kušnír (FK Dukla Praha).

38
    Jako první se v zápase ujímají vedení hosté, když se prosadil JAN HOLENDA.

35
    I po půl hodině hry máme skóre zatím bezbrankové bez vážnějších šancí a hra je stále vyrovnaná. Utkání navštívilo poměrně hodně diváků, tj. okolo 600.

20
    Zatím sledujeme poměrně vyrovnané utkání, kdy domácí měli jednu vážnější šanci v úvodu utkání.