Porto – Estoril 4:0 (kon.) | Benfica – Braga 3:1 (kon.)
Benfica Lisabon
3:1 (2:1)
SC Braga
Středa 09.08.2017, 22:00 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica • Portugalská Primeira Liga • 1. kolo

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou. (23:53:23)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 6:6. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:18.

Je konec! Lisabonská Benfika nakonec dovedla utkání do vítězného konce, když Bragu porazila poměrem 3:1. Domácí celek měl celé utkání pod kontrolou, rozdíl ve skóre mohl být daleko vyšší.

90+3

90+2
    Obě mužstva mají za sebou všechna tři střídání. Závěr zápasu by tak neměly pronásledovat žádné pádnější důvody k přerušování.

90+1
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Franco Emanuel Cervi, přichází Diogo Gonçalves.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    I hosté pochopili, že tento zápas nevyhrají. Do konce zápasu zbývá několik málo minutek, na dvě branky už není dostatek času.

88
    Poslední minuty utkání nenabízejí žádnou ofenzivní přehlídku. Jsme svědky především pozvolné hry Benfiky, která už nikam nespěchá.

87
    Hosté rozjíždějí další útočnou kombinaci až od brankáře Matheuse, který nejdříve naznačil výkop a poté nahrál do strany.

86
    Na jakékoliv drama to už opravdu nevypadá. Fotbalisté Bragy se sice snaží, jedná se o zoufalé centry, které povětšinou končí až u Varely.

84
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Xadas, přichází

83
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Jonas, přichází Raúl Jiménez.

82
    Co chybělo! Brazilský kanonýr Jonas si opět našel velmi dobré místo v šestnáctce, odkud pálil jen pár decimetrů vedle vzdálenější tyče.

81
    Do konce utkání zbývá necelých deset minut hry. Braga má stále před sebou dvoubrankové manko. Dle herního projevu hostů to nevypadá, že by se měl dít nějaký zázrak.

80
    Poslední vteřiny se toho na hřišti moc neděje. Stále sledujeme dominantí hru Benfiky, která se už nikam hnát nemusí.

79
    Domácí brankář se následně neprezentoval zrovna povedeným odkopem, balón doplachtil daleko z hrací plochy.

78
    Žlutou kartu dostává Danilo (SC Braga).

78
    Pokutovým územím Benfiky prolétl velmi nebezpečný centr, který náknec vyřešil Eliseu ve spolupráci s brankářem Varelou.