Terchová – Prešov 0:2 (kon.) | Bacúch – Michalovce 2:7 (kon.) | Chlebnice – Trenčín 0:5 (kon.)
Rožňava – Senica 0:4 (kon.) | Veľká Lomnica – Ružomberok 0:10 (kon.) | Ivanka pri Dunaji – Dunajská Streda 1:3 (kon.)
Jacovce – Trnava 0:10 (kon.)
TJ Tatran Chlebnice
0:5 (0:3)
AS Trenčín
sk Středa 09.08.2017, 16:30 • TJ Tatran Chlebnice • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 2. kolo

Favorit z Trenčína si hladko poradil s TJ Tatranom Chlebnice. Za hostí skórovalo päť rôznych hráčov, AS postupuje s prehľadom do tretieho kola Slovnaft Cupu. Na zápas si našlo cestu vyše dve tisíc divákov, ktorí svojim hráčom urobili perfektnú atmosféru a na konci ich aj napriek prehre vytlieskali. (18:25:47)

Držení míče: 33 % : 67 %.
    Střely na branku: 2:11. Střely mimo: 4:25. Rohy: 0:10.

90+1

90
    Nadstavuje sa symbolická jedna minúta.

88
    Posledné okamihy zápasu, veľa sa nadstavovať určite nebude.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 2135 divákov.

85
    Škoda, strela šla mimo, Šemrinec sledoval trajektóriu strely veľmi pozorne.

84
    A ďalšia aktivita domácich, tentokrát prišlo aj k faulu. Tatran so zaujímavou možnosťou na skorigovanie.

83
    Chlebnice vyviezli loptu na súperovu polovicu, tam ju však rýchlo stratili.

81
    Zhruba desať minút do konca zápasu, dočkáme sa "kanára"?

79
    Faul v strede ihriska, Trenčín pri lopte.

78
    Domáci vymenili brankára, Suroviak mal toho naozaj dosť, nemožno ho viniť za všetky góly.

77
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Kvocera, prichádza Kleščík.

76
    Štvrťhodina do konca stretnutia, hostia môžu byť s predvedeným výkonom spokojný.

75
    Striedanie v tíme TJ Tatran Chlebnice: z ihriska odchádza Suroviak, prichádza Červeň.

74
    Intenzita hostí už nie je taká ako predtým, aj preto sa stav od 50. minúty nezmenil.

72
    Jubilejný desiaty roh zápasu patrí Trenčínu, Chlebnice na svoj prvý roh stále čakajú.

70
    Rohové kopy s poradovým číslom osem ani deväť sa do brány nezmestili, do konca zápasu zostáva približne dvadsať minút.

68
    Rohový kop Trenčína gólom neskončil, hostia si ho však ešte raz zopakujú.
    67. Suroviak (CHB)

Zdroj: youtube.com/astrencin1992

67
    Pekná akcia Trenčína, Suroviak bol už prekonaný, lopta skončila na brvne, odkiaľ sa odrazila späť pred bránu. Brankár Chlebníc sa stihol vrátiť na svoje miesto a dorážky súperových hráčov vytesnil na roh! Skvelá práca!

66
    Striedanie v tíme TJ Tatran Chlebnice: z ihriska odchádza Petričiak, prichádza Adamec.

65
    Zahrozil aj Tatran, zakončenie spoza šestnástky však mierilo vedľa.

63
    Ďalšia snaha hostí, Suroviak si pripísal zákrok.

62
    Akcia strieda akciu, Trenčín už tak na súpera netlačí a neriskuje zranenia svojich hráčov.

60
    Hodina hry za nami, hostia sa futbalom bavia.

57
    Trenčín ustál malý tlak Tatrana a môže zaútočiť.

56
    Striedanie v tíme TJ Tatran Chlebnice: z ihriska odchádza Dedinský, prichádza Mudroň.
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Čataković, prichádza Brenkus.
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Van Haaren, prichádza Halgoš.

55
    Pekné počasie umožnilo peknú divácku kulisu, Chlebnice útočia.

53
    Aj napriek nepriaznivému skóre sa domáci fanúšikovia bavia a povzbudzujú svoj tím.
    50. ČATAKOVIČ - 0:5

50
    Trenčín dal gól!
    Z priameho kopu to trafil presne HAMZA ČATAKOVIČ, prevedeniu niet čo vytknúť.

49
    Žltú kartu dostáva Oršuliak (TJ Tatran Chlebnice).
    47. Gong

47
    Po dvoch minútach druhého polčasu je to už 4:0, zápas sa bude iba dohrávať. HILARY GONG CHUHWAK to vzal na seba a aj za pomoci súperovho obrancu vsietil gól.

44
    Ešte jeden roh pre Trenčín v prvej polovici.
    42. MANCE - 0:3

42
    Tak nakoniec sme pred prestávkou videli ešte jeden presný zásah, Trenčín je už jedno nohou v treťom kole Slovnaft Cupu. Tretím strelcom dnešného zápasu je ANTONIO MANCE.

40
    Ešte nie, Chlebnice sa ubránili, hoci za cenu žltej karty.

39
    Žltú kartu dostáva Jozef Suľa (TJ Tatran Chlebnice).

38
    Šiesty roh pre hostí, dočkáme sa tretieho gólu?

36
    Trochu hluchá fáza duelu, za posledné sekundy sa na ihrisku neudialo nič zaujímavého.

33
    Hráči Chlebníc by už radi boli asi v kabíne, Trenčín neprestáva poľavovať a opäť útočí.

30
    Polhodina duelu za nami, Trenčín je jasne na koni a situáciu len tak ľahko nepustí.

28
    Chlebnice s prvým streleckým pokusom, Šemrinec zasahovať nemusel.
    26. Van HAAREN - 0:2

26
    Hneď je to v radoch hostí veselšie, Trenčín odskakuje súperovi na rozdiel dvoch gólov. RICKY VAN HAAREN to trafil parádne, Suroviak po lopte ani len nesiahol.

24
    V štatistikách striel mimo bránu svieti pri Trenčíne už číslo desať.

22
    A hoci Tatran roh nezahrával, aspoň rohové situácie úspešne bráni.

21
    Piaty roh stretnutia patrí hosťom, domáci roh dnes ešte nezahrávali.

20
    Po dvadsiatich minútach panuje taký stav, aký sa aj očakával, Trenčín vedie nad domácimi Chlebnicami 1:0.

18
    Trenčín je lepším celkom na ihrisku, teraz to však hosťom nevyšlo.

15
    Štatistika hlási osem striel mimo z kopačiek Trenčína, domáce Chlebnice Šemrinca neohrozili ani raz.

14
    Trenčín skúša šťastie zo všetkých pozícii, chce zlomiť už beztak nie veľký odpor domácich a odskočiť na rozdiel dvoch gólov.

12
    Ani táto štandardka sa gólom neskončí. Domáci prečkali tento center do šestnástky.

11
    Na začiatku druhej desaťminútovky budú zahrávať hostia už piaty rohový kop.

10
    Ďalšie strely mimo od Trenčína, domáci pod veľkým tlakom.

8
    Za dve minúty sme boli svedkami štyroch štandardných situácii, Tatran však ubránil všetky pokusy hostí.

7
    Chlebnice sa naďalej musia brániť, hostia si roh zopakujú.

6
    Zblokovaná strela hostí, uvidíme prvý roh zápasu.
    5. Giorgi BERIDZE - 0:1

5
    Favorit stretnutia sa ujíma vedenia. Po skrumáži v šestnástke sa ku dorážke dostal GIORGI BERIDZE a otvára skóre duelu.

4
    Videli sme už aj prvé strely mimo bránu od hostí.

2
    Trenčín okamžite prevzal iniciatívu na ihrisku a usadil sa na polovici súpera.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

TJ Tatran Chlebnice: Suroviak – I. Oršuliak, M. Oršuliak (C), J. Suľa, Petričiak, L. Bakoš, P. Bakoš, Zrnčík, Gerát, A. Suľa, Dedinský
    Náhradníci: Kuhajda, Hajdúch, Adamec, Mudroň, Červeň, Michalka, Zuber

AS Trenčín: Šemrinec (C) – Keston, Skovajsa, Šalata, Kvocera – Zubairu, Čatakovič, Van Haaren – Beridze, Gong – Mance
    Náhradníci: Chovan, Paur, Janga, Brenkus, El Mahdioui, Kleščík, Halgoš

Rozhodca: Erik Gemzický – Dušan Hrčka, Branislav Hrdlička.

V minulom ročníku Slovnaft Cupu Trenčín vypadol vo štvrťfinále. AS nestačilo na Slovan Bratislava. TJ Tatran Chlebnice sa porúčali už v prvom kole, nad ich sily bol Tvrdošín.

Domáci tím tohto stretnutia hráva v V.lige skupina B. Tatran Chlebnice má za sebou úspešný štart, prvý ligový zápas zvládli hráči TJ úspešne a usadili sa na delenom štvrtom mieste tabuľky. Rovnako ako hráči Trenčína, aj hráči Chlebníc boli nasadení priamo do druhého kola Slovnaft Cupu.

AS Trenčín

Trenčín zaostáva mierne za očakávaniami, keď z prvých troch zápasov získal vo Fortuna lige iba jedno víťazstvo. AS navyše mierne prekvapilo stroskotalo aj v Európskej lige, kde podľahlo izraelskému Bnei Jehuda Tel Aviv v druhom predkole. Dnes by to mala byť jednohubka pre hostí z Trenčína, avšak vo futbale sa začína stále od 0:0.

Vážení diváci, vitajte pri sledovaní textového prenosu zo zápasu 2. kola Slovnaft Cupu medzi domácim TJ Tatran Chlebnice a Fortunaligistom z Trenčína. Stretnutie sa začne o 16:30.