Viťaz – HC Slovan 4:2 (kon.) | Zvolen – Košice 1:5 (kon.) | Olomouc – Trenčín 4:3 (1:0 po s.n.)
K. Vary – Litvínov 5:1 (kon.) | Slavia – Kladno 3:1 (kon.) | Třebíč – Prostějov 3:2 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 5:0 (kon.) | Znojmo – Mladá Boleslav 7:6 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 3:4 (po pr.)
Kadaň – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Přerov – Havířov 1:0 (kon.) | Poprad – Lipt. Mikuláš 3:5 (kon.)
Řisuty – Děčín 4:1 (kon.) | Klatovy – Sokolov 2:4 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 9:4 (kon.)
Frýdek-M. – Cracovia 2:4 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 1:2 (0:2 po s.n.)
po s.n. (0:2)
Berani Zlín
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 10.08.2017, 18:00 • Zimní stadion Luďka Čajky • Přípravné zápasy

Já vám děkuji za pozornost a ze zimního stadionu Luďka Čajky vám přeji hezký večer. (20:15:54)

Máme za sebou pěkný zápas, jenž nakonec končí výhrou Komety Brno po nájezdech. Hosté byli ve třetí třetině lepším týmem a zaslouženě vyrovnali. Nerozhodný stav po šedesáti minutách je zřejmě spravedlivým výsledkem. Nájezdová loterie se pak povedla Kometě, která je i nadále v přípravě neporažená.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Kometa Brno.
    Na prodloužení nakonec nedošlo a týmy se dohodly rovnou na nájezdech. Ten vítězný proměnil LUBOŠ HORKÝ.