Viťaz – HC Slovan 4:2 (kon.) | Zvolen – Košice 1:5 (kon.) | Olomouc – Trenčín 4:3 (1:0 po s.n.)
K. Vary – Litvínov 5:1 (kon.) | Slavia – Kladno 3:1 (kon.) | Třebíč – Prostějov 3:2 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 5:0 (kon.) | Znojmo – Mladá Boleslav 7:6 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 3:4 (po pr.)
Kadaň – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Přerov – Havířov 1:0 (kon.) | Poprad – Lipt. Mikuláš 3:5 (kon.)
Řisuty – Děčín 4:1 (kon.) | Klatovy – Sokolov 2:4 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 9:4 (kon.)
Frýdek-M. – Cracovia 2:4 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 1:2 (0:2 po s.n.)
HC Dynamo Pardubice
5:0 (0:0, 2:0, 3:0)
Banes Motor České Budějovice
Čtvrtek 10.08.2017, 17:30 • Tipsport arena, Pardubice • Přípravné zápasy

Utkání končí. Dynamo nakonec v poslední třetině postupně ovládlo zápas a po brankách Petra Sýkory, Davida Tomáška a Jána Sýkory vítězí 5:0. Z Pardubic se s Vámi pro dnešek loučí Marek Votke. (19:32:28)

59:27
    Jakub Doktor střílel z pravého kruhu pro vhazování, Kacetl včas kotouči do cesty nastavil svůj beton.

58:34
    Dnešní utkání sleduje 2 263 diváků.

57:41
    Příklepem od modré se teď prezentoval Petr Sýkora, Kváča jeho pokus vyrazil.

56:57
    Timothy Crowder byl v další velké šanci, když stál úplně sám před Kacetlem, ale nedokázal vstřelit gól!

56:18
    Šestou branku mohl po odrazu kotouče do českobudějovického brankoviště vsítit Sacha Treille, ale bekhendem trefil pouze dezorientovaného Kváču!

55:42
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Na 5:0 pro Dynamo zvyšuje ostrým příklepem z mezikruží JÁN SÝKORA. Asistence: Martin Kaut a Antonín Dušek.

55:19
    Motor se v poslední třetině trápí, teď jej při přechodu do útočného pásma zastavil ofsajd.

54:36
    Po přihrávce od Petra Čáslavy to z první zkoušel Jan Ščotka, ale netrefil bránu.

53:37
    Rozjetý Michal Hlinka přihrával do druhé vlny úplně volnému Tomáši Rolinkovi, ale domácí kapitán nezasáhl kotouč tak jak by si představoval a Kváču vůbec neohrozil!

52:24
    Timothy Crowder se nadvakrát snažil překonat Kacetla, ale se střelou po obkroužení branky, ani následnou dorážkou neuspěl.

51:05
    Mohlo to být už 5:0 pro domácí, ale kapitán Tomáš Rolinek nedokázal zvednout kotouč přes ležícího Petra Kváču!

50:20
    A máme tu další gól! Mezi střelce se zapisuje DAVID TOMÁŠEK, který za Kváču dostrkal kotouč z hole Tomáše Vondráčka! Asistence: Tomáš Vondráček a Sacha Treille.

48:55
    3:0 pro domácí! PETR SÝKORA dostal přesnou přihrávku do jízdy od Rhetta Hollanda, krásně se protáhl mezi dvěma obránci a střelou zápěstím rozvlnil síť českobudějovické branky! Asistence: Rhett Holland.

48:13
    Dynamo posílá kotouč na zakázané uvolnění a vhazovat se bude před Kacetlem.

47:51

46:05
    Timothy Crowder jen těsně minul pardubickou branku z kruhu pro vhazování!

45:51
    Jordann Perret dostává dvě minuty za nedovolené bránění – Motor si zahraje další přesilovku.

Marek Votke

Petr Peleška

Branky a nahrávky: 32. Treille (Wishart, Holland), 40. Cardwell (Wishart, Vondráček), 49. Sýkora (Holland), 51. Tomášek (Vondráček, Treille), 56. J. Sýkora (Kaut, Dušek)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Růžička) – Cardwell, Wishart, Holland, Trončinský, Ščotka, Čáslava, Grebeňuk, Havlík – Vondráček, Tomášek, Treille – Quenneville, Hlinka, Rolinek – P. Sýkora, Poulíček, Perret – J. Sýkora, Dušek, Kaut
    Banes Motor České Budějovice: Kváča (Gába) – Fillman, Novák, Pavlin, Pýcha, Gřegořek, Kachyňa, Vráblík, Jáchym – Crowder, Galamboš, Nedorost – Dostálek, M. Novák, Čermák – Šulek, Pajič, Heřman – Doktor, Prokeš, Káník

Diváci: 2 263