Viťaz – HC Slovan 4:2 (kon.) | Zvolen – Košice 1:5 (kon.) | Olomouc – Trenčín 4:3 (1:0 po s.n.)
K. Vary – Litvínov 5:1 (kon.) | Slavia – Kladno 3:1 (kon.) | Třebíč – Prostějov 3:2 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 5:0 (kon.) | Znojmo – Mladá Boleslav 7:6 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 3:4 (po pr.)
Kadaň – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Přerov – Havířov 1:0 (kon.) | Poprad – Lipt. Mikuláš 3:5 (kon.)
Řisuty – Děčín 4:1 (kon.) | Klatovy – Sokolov 2:4 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 9:4 (kon.)
Frýdek-M. – Cracovia 2:4 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 1:2 (0:2 po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
5:1 (3:0, 2:1, 0:0)
HC VERVA Litvínov
Čtvrtek 10.08.2017, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Přípravné zápasy

56:59
    Za sekání je vyloučen Jakub Dufek (LIT).

39:14
    Dávid Gríger (KVA) odchází na dvě minuty za krosček.

38:47
    Lukáš Doudera (LIT) odchází na dvě minuty za držení.

37:03
    Vzápětí odchází zpytovat svědomí Stanislav Balán (KVA) za sekání soupeře.

36:37
    Jan Tomeček obdržel velmi ošklivý zákrok do hlavy. Na dvě minuty proto odchází Filip Helt (LIT) za vysokou hůl.

28:20
    Pár vteřin po gólu odchází na trestnou lavici Jiří Doležal (LIT) za hákování soupeře.

15:21
    Další možnost na kontaktní branku pro chemiky. Na dvě minuty odjíždí na trestnou lavici Stanislav Balán, provinil se sekáním.

09:57
    Za podražení je tentokráte vyloučen domácí hráč, jímž je Jaromír Kverka.

08:27
    A podruhé litvínovský bek. Zbyněk Sklenička podrazil soupeře a jde si odsedět dvě minuty.

04:45
    Za podražení odchází na dvě minuty Sklenička (LIT).

01:30
    Na trestnou lavici putuje Tomáš Rohan, provinil se podražením.

Matěj Hodoval

Branky a nahrávky: 1. Rachůnek (Sičák), 7. Beránek (Krejčí, Gríger), 8. Kverka (Beránek), 22. Balán (Flek, Rachůnek), 39. Sičák (Skuhravý, Beránek) – 28. Helt (Dufek)

HC Energie Karlovy Vary: Novotný (Závorka) – Podlipnik, Rohan M., Krejčí, Sičák, Kvapil, Tomeček, Rulík, Šafář – Stloukal, Tuominen, Gríger, Rachůnek, Balán, Flek, Rohan T., Skuhravý, Gorčík, Beránek, Kverka, Kohout
    HC VERVA Litvínov: Soukup (30.Spěšný) – Doudera, Gula, Baránek, Sklenička, Kokeš, Franc, Jícha – Doležal, Válek, Jurčík, Helt, Havlíček, Nejezchleb, Bečvář, Matai, Dufek

Rozhodčí: Kostourek, Grech – Gerát, Belko