Viťaz – HC Slovan 4:2 (kon.) | Zvolen – Košice 1:5 (kon.) | Olomouc – Trenčín 4:3 (1:0 po s.n.)
K. Vary – Litvínov 5:1 (kon.) | Slavia – Kladno 3:1 (kon.) | Třebíč – Prostějov 3:2 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 5:0 (kon.) | Znojmo – Mladá Boleslav 7:6 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 3:4 (po pr.)
Kadaň – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Přerov – Havířov 1:0 (kon.) | Poprad – Lipt. Mikuláš 3:5 (kon.)
Řisuty – Děčín 4:1 (kon.) | Klatovy – Sokolov 2:4 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 9:4 (kon.)
Frýdek-M. – Cracovia 2:4 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 1:2 (0:2 po s.n.)
HC Stadion Litoměřice
3:4 (0:2, 1:1, 2:0 - 0:1)
HC Benátky nad Jizerou
Čtvrtek 10.08.2017, 18:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Přípravné zápasy

To je ode mne pro dnešek vše a u příštího zápasu litoměřické přípravy. Na počtenou! (20:24:22)

Ačkoliv zápas zprvu vypadal zcela jednostranně, domácí tým se dokázal zvednout a bojoval do posledního dechu. I v prodloužení měli kališníci převahu, přesto své šance lépe využily Benátky a celkem zaslouženě berou z dnešního zápasu dva body.

62:59 HRABÍK - 3:4

62:59
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
    KRYŠTOF HRABÍK se utrhl a zcela osamocen vyjel proti Kloučkově brance. Blafákem poté dokázal brankáře Litoměřic překonat. Asistence: Matěj Psota, Petr Kolmann.

61:50
    Další pokus Martina Janduse vyrazil Stezka vysoko nad svou branku.

61:32
    Martin Jandus nedokázal puk nasměrovat na Radka Pilaře. Do dráhy letu se vložil hokejkou Jakub Husa.
    60:46

60:46
    Vojtěch Komárek se dostal k úžasné příležitosti. Do bekhendové střely se však vložil Petr Kolmann, který stále drží svůj tým při životě.

60:01

Třetí třetina se zprvu nesla v rytmu té první. Benátky měly převahy. V závěru však Litoměřice jakoby našly plno sil a dokázaly dvěma brankami zápas poslat do prodloužení.

60:00

60:00
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Dlouhý – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Strejček – 2 min., hrubost).

59:47
    V posledních vteřinách třetí třetiny se hra odehrává výhradně před brankou Stezky, Litoměřice se však nemohou dostat k jakékoliv šanci.

58:28
    Benátečtí hokejisté se dostali do útočného pásma. Odsud je Litoměřice však dokázaly vytlačit.

57:41
    Litoměřice se usilovně snaží vstřelit vítěznou branku. Benátky však prostor okolo svého brankáře sevřely a blokují každou kališnickou střelu.

Dnešní utkání sleduje 220 diváků.
    57:11 HANTÁK - 3:3

57:11
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Radek Pilař objel branku. Dojel poté za branku, kde přihrál do pravého kruhu na FILIPA HANTÁKA. Dnešní dvojnásobný střelec dokázal trefit horní roh Stezkovy branky a poslat hru do nerozhodného stavu. Asistence: Radek Pilař.

Vít Trubička

Branky a nahrávky: 24. Hanták (Dvořák), 56. Miškář (Zajan), 58. Hanták (Pilař) – 5. Chrtek (Dlouhý), 8. Veselý (Bělohorský), 36. Psota (Hrabík), 63. Hrabík (Psota, Kolmann)

HC Stadion Litoměřice: Klouček (Wolf) – Jebavý (C), Jandus, Šesták, Smetana, Havránek, Strejček, Málek – Pilař (A), Hanták (A), Dvořák – Zajan, Miškář, Řehoř – Kulda, Komárek, Pšenička – Jirásek, Kmošek, Sýkora – Havelka
    HC Benátky nad Jizerou: Stezka (Hosnedl) – Kolmann (A), Husa, Bednář, Havlín, Maier, Jandejsek – Dlouhý (C), Chrtek, Hrníčko – Psota, Hrabík, Teplý – Bělohorský, Veselý, Bittner – Nezbeda, Šír, Průžek

Rozhodčí: Vyštejn, Folk – Votrubec, Śevic