Viťaz – HC Slovan 4:2 (kon.) | Zvolen – Košice 1:5 (kon.) | Olomouc – Trenčín 4:3 (1:0 po s.n.)
K. Vary – Litvínov 5:1 (kon.) | Slavia – Kladno 3:1 (kon.) | Třebíč – Prostějov 3:2 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 5:0 (kon.) | Znojmo – Mladá Boleslav 7:6 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 3:4 (po pr.)
Kadaň – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Přerov – Havířov 1:0 (kon.) | Poprad – Lipt. Mikuláš 3:5 (kon.)
Řisuty – Děčín 4:1 (kon.) | Klatovy – Sokolov 2:4 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 9:4 (kon.)
Frýdek-M. – Cracovia 2:4 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 1:2 (0:2 po s.n.)

Řisuty právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto! Kácha vyj na střídačku a o několik vteřin později Děčín z inkasoval. Fortleka před brankou volného PETRA KAILA, který uklidil puk do odkryté klece. Asistence: Michal Fortelka.

55:20
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Adam Choc – 2 min., faul kolenem).

53:00
    Domácí se trefují znovu, tentokrát byl před brankou osamocený VÁCLAV KOLÁŘÍK, který uklidil puk od tyčky za záda Káchy. Asistence: Matěj Kos, David Vyskočil

49:41
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Petr Michaljičenko – 2 min., nedovolené bránění).

44:04
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Jiří Dostál – 2 min., krosček).

42:00
    Buldoci se znovu na začátku třetiny ujímají vedení! PETR JANEČEK se nejlépe z orientoval před brankou a našel mezeru ve výstroji Káchy, 2:1!

40:01

40:00

39:56
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Adam Keller – 2 min., krosček).

30:51
    Děčín právě vstřelil branku!
    Hosté vyrovnávají skóre! MARTIN KVAČEK dostal milimetrovou přihrávku za obranu a střelí do pravého horního rohu branky srovnal na 1:1.

20:37
    Ze začátku druhé třetiny se domácí ujímají vedení, přihrávku z levé strany obdržel IVAN ZÁLESKÝ, který zakončil pod břevno a překonal brankáře. Asistence: Petr Janeček

20:01

Ze zbývajících svou třetin vám budeme z technických důvodů přinášet pouze změny stavu. Děkujeme za pochopení.

20:00

19:20
    Petr Janeček dostal skvělou přihrávku za obránce a byl sám proti Štichovi, ten jeho tvrdou střelu vyrazil.

17:50
    Libecajtovo nahození od modrá nenad4lalo brankáři žádné potíže, Šticha v klidu chytá.

16:48
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Lukáš Vykouk – 2 min., hákování).

15:39
    Obrovská šance Řisut! Matěj Kos našel od levého mantinelu jednoho ze svých spoluhráčů před brankou, ten dokázal vystřelit. Šticha kotouč tečoval a zastavil se až na brankové čáře! Obránce ho poté odklidil do bezpečí.

David Klier

Branky a nahrávky: 21. Záleský (Janeček), 42. Janeček, 53. Kolářík (Vyskočil, Kos), 60. Kail (Fortelka) – 31. Kvaček

HC Řisuty: Švihálek, (Škubal) – Kolařík, Bílek – Kužel, Keller – Libecajt, Havelka – Dostál – Krpata, Kos (C), Vyskočil – Slánský, Janeček – Záleský, Fortelka, Kalla – Hampl, Choc, Kail
    HC Děčín: Šticha, (Kácha) – Procházka, Sklenička, Balcar, Michalijčenko, Kvaček, Zelinger, Šetka – Kopta, Amirov, Vykouk, Rubeš, Chmelař, Veselý, Žďánský, Trmal