Švýcarsko – Slovensko 2:1 (kon.) | Finsko – USA 3:4 (po pr.) | Švédsko – Kanada 1:4 (kon.)
Rusko – Česko 1:2 (kon.)
Rusko
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Česko
Pátek 11.08.2017, 19:00 • Břeclav • Hlinka Gretzky Cup • Semifinále

59:55
    Maksim Buskov je vyloučen za hrubost! Vhazovat se bude v ruské třetině!

58:01
    Rusko si bere time out!

56:50
    Biljanov trefuje z pravého kruhu břevno Dostálovy svatyně!

54:47
    Vyloučení v týmu Česko (Daniel Kowalczyk – 2 min., podražení).

53:06
    Češi budou hrát přesilovku pět na tři! Danila Žuravljov odpálil puk do hlediště a dostává trest za zdržování hry.

52:37
    To se ale nyní změní. Trest za hrubost si odpyká Damir Biljalov.
    49:04 Sebejistý Dostál a jeho další zákrok.

49:04
    Dostál si našel přes clonící hráče výhled a vyrazil střelu Zavgorodnije. O několik okamžiků později lapil do rukavice ruský pokus z mezikruží.

48:14
    Zack Malík si odsedí trest za držení.

46:49
    Počet hráčů na ledě se srovná. Podražením se provinil Egor Sokolov.

46:30
    Dnešní utkání sleduje 2893 fantastických fanoušků!

46:15
    Vinen byl Vojtěch Střondala, který si odsedí dvě minuty za hákování.

40:30
    Matěj Pekař nyní překonal Miftachova střelou mezi nohy, jenže k puk si to zamířil přímo do tyčky, od které se odrazil zpět do hřiště!

37:40
    Danila Žuravljov tvrdě složil Adama Gajarského a obdrží dvě minuty za nedovolené bránění. Naše mladá reprezentace bude hrát ve čtyřech proti třem.

36:56
    Jakub Lauko zblokoval střelu a následně se rozjel do samostatného úniku. Zkusil střelu mezi nohy, na Miftachova si ovšem nepřišel!

36:19
    Uvidíme hru čtyř proti čtyřem. Dvě minuty obdrželi zároveň Egor Sokolov (RUS) za napadení a Jan Dluhoš (CZE) za hákování.

35:37
    Střondala vyslal z mezikruží rychlý projektil, jenž Miftachov vyrazil do tyče!

32:20
    Vyloučení v týmu Rusko (Ruslan Ischakov – 2 min., podražení).

28:55
    Žabrejev se od zadního mantinelu protlačil až před Dostála, jemuž zkusil prostrčit puk mezi nohama do brány. Gólman brněnské Komety ovšem stihl opět sklapnout nohy k sobě.

28:32
    Vít Seemann obdržel dvě minuty za podražení. Česká osmnáctka se bude muset bránit ve čtyřech.

27:56
    Matěj Blüměl chtěl z pravého kruhu nahrát svému najíždějícímu spoluhráči, puk ale tečoval ruský bek, kterému muselo pořádně zatrnout, neboť puk málem zamířil přímo do brány.

26:13
    Vyloučení v týmu Rusko (Ruslan Ischakov – 2 min., hákování).
    22:30 Jakub LAUKO - 1:2

22:30
    Česko právě vstřelilo branku!
    Češi jdou do vedení. Z pravé strany si do ruského pásma najel JAKUB LAUKO, jenž svou přízemní střelou pod beton překonal Miftachova a posla domácí do vedení.

21:38
    Střondala už zvedal ruce nad hlavu, když zakončoval do odkryté klece. Miftachov se ale roztáhl na brankové čáře a vyrazil puk vyrážečkou!

20:48
    Jeník zadovkou zpoza brány našel v brankovišti Pláška, který jen těsně minul bránu.

19:39
    Zábranský se napřáhl na modré a tvrdou ranou prověřil Miftachova, který se při zákroku musel pořádně zapotit.

19:13
    Máme tu trest pro ruskou střídačku, která si nepohlídala střídání a pustila na led hned šest hráčů.
    12:45 Jan JENÍK - 1:1

12:45
    A je vyrovnáno! JAN JENÍK se mezi kruhy dostal k odraženému puku a střelou zpoza obránce se přesně trefil do sítě. Miftachov se stihl jen ohlédnout. Asistence: Libor Zábranský.

09:11
    Vyloučení v týmu Rusko (Ruslan Ischakov – 2 min., vysoká hůl).

09:04
    Petr Čajka nechtěně narazil do ruského gólmana a bohužel obdržel dvě minuty za nedovolené bránění.
    06:26 Danila ĎADĚŇKIN - 1:0

06:26
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Rusové jdou do vedení. Mezi kruhy se k puku dostal DANILA ĎADĚŇKIN, který udělal kličku obránci a poté bekhendem zakončil do levého horního rohu. Asistene: Maksim Cybin.

04:41
    Rtiščev se přes tři hráče proháčkoval až před Dostála, kterého zkusil překonat střelou mezi nohy. Český gólman stihl betony sklapnout včas.