Šumperk – Vítkovice 4:2 (kon.) | Jastrzębie – Oświęcim 2:4 (kon.)
konec
JKH GKS Jastrzębie
2:4 (0:1, 2:3, 0:0)
Aksam Unia Oświęcim
Pátek 11.08.2017, 19:15 • RT TORAX ARENA • O pohár RT TORAX • Skupina A
Partner:
     
    Z RT TORAX ARENY jeto pro dnešní den vše, děkujeme za pozornost a zítra opět u hokejového turnaje O pohár RT TORAX na počtenou. (21:22:14)
     
    Toto utkání přiřadilo týmy do zítřejších zápasů o umístění a to následovně:
    V 11 hodin si o pátou příčku zahraje dnešní poražené Jastrzębie s Polsko U20,
    ve 14:15 odehraje zápas o bronzovou pozici Oświęcim s Vítkovice a v 17:30 finálové utkání mezi Porubou a Šumperkem.
     
    Konec zápasu.
     
    58:55
    Domácí hrají bez gólmana.
     
    58:55
    Oddechový čas pro domácí.
     
    57:30
    Nařízeno trestné střílení, které Kasperlík Martin (OSW) neproměnil.
     
    56:00
    Vyloučení v týmu Aksam Unia Oświęcim (Gebczyk – 2 min., podražení).
     
    52:10
    Domácí v plném počtu.
     
    50:10
    Vyloučení v týmu JKH GKS Jastrzębie (Vozdecký – 2 min., nedovolené bránění).
     
    49:04
    Domácí v plném počtu.
     
    47:04
    Vyloučení v týmu JKH GKS Jastrzębie (Kominek – 2 min., sekání).
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    36:57
    Jastrzębie právě vstřelilo branku!
    TOMASZ KOMINEK snižuje na rozdíl dvou branek a zároveň proměňuje další početní výhodu.
     
    36:45
    Vyloučení v týmu Aksam Unia Oświęcim (Říha – 2 min., hákování).
     
    36:41
    Obě mužstva jsou v plném počtu.
     
    34:41
    Vyloučení v týmu JKH GKS Jastrzębie (Vozdecký – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Aksam Unia Oświęcim (Wanat – 2 min., hrubost).
     
    34:41
    V levém kruhu Oświęcimského pásma se do sebe pustili Vozdecký a Wanat.

    Gabriela Juříková

    Branky a nahrávky: 31. Swierski (Zajic, Wrobel), 37. Kominek – 5. Piotrowicz (Daneček), 22. Bezuška (Kowalowka, Daneček), 23. Gebczyk (Wanat), 29. Vosátko


    JKH GKS Jastrzębie: Firkt (Lazarz) – Bezuška, Vosátko, Gabrys, Krok, Gebczyk, Saur, Krzák, Lacheta – Kasperlík M., Daneček, Kowalowka – Tabaček, Haas, Říha – Malicki, Wanat, Paszek – Wojtarowicz, Kasperlík O., Piotrowicz
    Aksam Unia Oświęcim: Zabolotny (Fucik) – Homer, Kubes Giminski, Lukacik, Matusik, Bigos, Nowak, Balcerek – Laszkiewicz, Shagov, Nalewajka L. – Kominek, Zajic, Vozdecky – Wrobel, Kulas, Nalewajka R. – Swierski, Kacki, Bryk

    Rozhodčí: Jeřábek – Řezáč