K. Vary – Mladá Boleslav 3:2 (1:0 po s.n.) | Jihlava – Düsseldorf 2:3 (po pr.)
po s.n. (1:0)
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 11.08.2017, 15:00 • KV Arena, Karlovy Vary • O pohár hejtmana Karlovarského kraje

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:45.

KV Arena přivítá již šestnáctý ročník turnaje starších dorostenců, hejtmanský pohár. Mezi účastníky jsou mimo celků HC Dukla Jihlava a Düsseldorfer EG U19 i Mladá Boleslav s domácí Energií. A právě souboj energetiků s bruslaři vám nabídneme v tomto textovém přenosu.

00:01

00:02
    Úvodní buly pro domácí.

00:22
    Dobša se jako první tlačil do šance, jeho střela však skončila na chráničích domácího beka.

02:00
    Oba celky se přetahují o puk, gólmani zatím bez práce.

03:03
    Pokus energetiků o vstup do mladoboleslavské třetiny zhatil ofsajd.

03:18
    Schulzova střela Kašpara nijak nevystrašila, domácí brankář bez problémů chytá.

03:50
    Postavení mimo hru i na druhé straně.

03:58
    Neúspěšné vyhození přes všechny čáry značí icing, vhazuje se před Maškem.

04:10
    Novák dostal pas před bránu, nicméně střela mu nesedla a branku tak míjí.

05:54
    Kašpar musel řešit další pokus bruslařů a poradil si bezchybně.

06:56
    Patrik Šťastný střílel na Maška, který puk zachytil do své lapačky a ihned rozehrává.

08:27
    Hosté doposud nepouštějí energetiky k velkým šancím.

08:57
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Máme tu první branku. Střela Davida Novotného zazvonil o tyč a skončil až za Maškem. Asistence: Křemen, Tureček

10:40
    Nahozený kotouč Kašpar tlumí a posílá zpět do hry.

11:20
    Máme zde první vyloučený. Hákováním se provinil Petr Rozhon (KVA).

12:19
    O vyhození se stará Adam Křemen.

13:20
    Kompletní domácí ještě čelil mladoboleslavskému tlaku, jenž nakonec zvládli bez úhony.

14:13
    Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankářem Energie.

15:12
    Daniel Černý v dobré střelecké pozici nevyzrál na Davida Maška.

16:10
    Jakub Kašpar kryje i Benešovo nahození od modré.

17:34
    Mladá Boleslav se těžko prosazuje, Kašpar v domácí kleci je zatím bezchybný a vypadá velmi jistě.

19:18
    Také Karlovarští se připomínají a ostřelují Maška. Ovšem hned z protiútoku opět hrozí bruslařský klub.

20:00

První část nám přinesla jen jednu branku, o kterou se postaral karlovarský David Novotný. Zásluhu na tak těsném stavu mají především gólmani, kteří předvedli kvalitní výkon. Druhá část začne za třináct minut.

20:01

20:02
    První vhazování vyhrávají hosté.

20:25
    A hned se bruslaři hnali do útoku. Energetici pod tlakem vyhazují na zakázané uvolnění.

21:12
    Nejprve Houdek ve velké šanci neprostřelil Maška a následně Kašpar zmařil pas Moravčíka na spoluhráče svou holí.

21:22
    Dvě minuty pro hráčskou lavici domácích za špatné střídání. Trest odpyká Richard Záruba.

23:22

23:56
    Šimon Jindra se provinil nedovoleným zákrokem, odsedí si tak dvě minuty za hákování.

27:27
    Dlouho se nepřerušuje, oba celky se nedostávají do větších šancí.

27:44
    David Dobša se dostal až před Kašpara, nicméně kličkou mezi betony na něj nevyzrál.

29:16
    Píská se úmyslný ofsajd, vhazovat se tak bude před Maškem.

29:50
    Mašek musí být v pozoru, Karlovarští mají chuť navýšit svůj náskok.

30:01
    Boleslavský přechod končí na modré čáře, zastavilo je postavení mimo hru.

31:00
    Daniel Černý neuspěl v tváří v tvář proti Maškovi.

31:37
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (David Tureček – 2 min., nedovolené bránění).

33:39
    Kašpar i v leže zastavil Červenkovu střelu, výborné utkání ze strany karlovarského strážce branky.

35:12
    Jiří Beneš (MBL) si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.

37:16
    Tečovaná Šípkova střela branku netrefila.

37:50
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Další mladoboleslavský pokus již v síti končí. Šípek přisunul na zcela volného Andreje MORAVČÍKA a ten poslal kotouč do odkryté brány. Asistence: Šípek, Červenka

38:29
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Jan Červenka – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

40:00

Ve druhé dvacetiminutovce se dočkala Mladá Boleslav vyrovnávací trefy, kterou obstaral Moravčík. Třetí třetina je na programu za čtrnáct minut.

40:01

40:02
    Zahajovací buly třetí třetiny patří energetikům.

40:33
    Domácí kapitán bere vedení na karlovarskou stranu. David HOLUB překonal Maška a Energie vede 2:1. Asistence: Křemen, Stejskal

42:03
    Mladoboleslavští mladíci se tlačí za vyrovnáním, v cestě jim však stojí výborný Kašpar.

43:51
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Richard Záruba – 2 min., hákování).

44:07
    Pohledná individuální akce přináší vyrovnání. Samuel DOTTER nejprve položil prvního protihráče, následně objel druhého a přesnou střelou překonal Kašpara. Asistence: Moravčík

46:08
    Lukáš Moucha (MBL) nedovoleně zastavil protihráče a odchází na trestnou lavici.

46:47
    Lukáš Novotný (MBL) podrazil protihráče a nabízí tak energetikům dvojnásobnou početní výhodu.

46:47
    Trenér domácích Václav Eismann si vyžádal oddechový čas.

47:23
    Samuel Dotter se v oslabení řítil sám na Kašpara, jenže klička do bekhendu nedopadla úspěšně.

48:56
    Hosté jsou v plném počtu a vyhazují na zakázané uvolnění.

51:23
    Hraje se dlouho bez přerušení, nahoru dolu, na týmech je vidět že chtějí urvat vítězství na svou stranu.

53:00
    Až v tuto chvíli sudí píská, vhazovat se bude před Kašparem.

54:04
    Mladoboleslavští v postavení mimo hu.

54:55
    Maškova přihrávka přeskočila spoluhráčovu hokejku a míří až na zakázané uvolnění.

55:43
    Mašek nemusel zasahovat, Rozhonův pokus minul hostující klec.

56:57
    Holub zachytil přihrávku hostů, nicméně chvilku na to puk ztrácí.

57:27
    Tomáš Zdeněk svou golfovou střelou z levého křídla posílá puk do náručí brankáře Maška.

58:51
    S velkými problémy se Boleslav dostává z vlastního pásma, výborně napadají domácí borci.

60:00

KV Arena uvidí prodloužení, ve třetí třetině se prosadil za domácí stranu Holub, za stranu hostů Dotter.

60:01

60:40
    Matěj Houška jako první v prodloužení zkouší Kašpara.

61:55
    Vít Jiskra odvedl výbornou práci. Podržel kotouč a projel s nim do pásma hostí, zatímco jeho spoluhráči stihli vystřídat.

63:34
    Záruba jel sám na Maška, ale jeho klička skončila na bekhendu hostujícího brankáře.

63:45
    Na druhé straně akce Mladé Boleslavi končí ofsajdem.

64:46
    Další postavení mimo hru, znovu se do něj dostali hosté.

65:00
    Prodloužení skončilo.

V prodloužení jsme se branky nedočkali, čekají nás samostatné nájezdy.