Moreirense – Feirense 0:0 (kon.) | Belenenses – Marítimo 1:0 (kon.) | Boavista – Rio Ave 1:2 (kon.)
Boavista FC
1:2 (0:1)
Rio Ave FC
Sobota 12.08.2017, 21:30 • Estádio do Bessa Século XXI, Porto (kapacita: 28.263 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 2. kolo

Viděli jsme zajímavý zápas. První půle patřila hostím z Rio Ave, 30 minut druhé půle bylo domácí Boavistě když vyrovnal na 1:1 Rochinho, aby za deset minut po nejhezčí akci zápasu na 1:2 dal střídající Pedro Moreira. Pět minut po 90 minutě mohli z penalty vyrovnat domácí, ale Ruiz jí neskutečně špatně kopl a nechal vyniknout brankáře Cássia! Přeji všem pěknou, dobrou noc. (23:35:59)

90+6
    90+5. Ruiz L. zahazuje penaltu a tak zápas remízou nekončí

90+5
    Luis Ruiz kopl neskutečně mizerně penaltu a nevyužil tak daru z nebes na bod, Cássio zákrokem rukou připisuje tak 3 body na konto Rio Ave.

90+5
    Vito Bruno vybojoval pokutový koúp!

90+4
    Míč za brankovou čárou, roh z toho pro hosty nebude.

90+3
    Skákavý míč tlumí brankář Cássio.

90+2
    Na hrací ploše leží střelec druhé branky Moreira.

90+1
    Rio Ave s míčem nikam nepospíchá.

90
    Rozhodčí nastaví ještě 5 minut!

89
    Poprvé v utkání je slyšet hlouček hostujících fans.

88
    Hostující hráč je zastaven faulem.

87
    Přejít přes val ve středu hřiště je pro domácí skoro nemožné.

86
    Někteří domácí diváci to pro dnešek již balí.
    85. Pedro MOREIRA - 1:2

85
    Rio Ave právě vstřelilo branku!
    Parádní a výstavní akce hostí znamená gól na 1:2, kdy Yuri Ribeiro s emohkl zeptat kdo chce míč, dostal ho sotva minutu na hřišti PEDRO MOREIRA a splatil tak hodně rychle důvěru svému trenérovi!