Halberstadt – Freiburg 1:2 (kon.) | Chemnitzer – Bayern 0:5 (kon.) | Hansa – Mohuč 1:3 (kon.)
Leher – Kolín nad Rýnem 0:5 (kon.) | Erndtebrück – Frankfurt 0:3 (kon.) | Rielasingen-Arlen – Dortmund 0:4 (kon.)
Eichede – Kaiserslautern 0:4 (kon.) | Rot-Weiss Erfurt – Hoffenheim 0:1 (kon.) | Würzburger – W. Brémy 0:3 (kon.)
FC Rot-Weiss Erfurt
0:1 (0:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 12.08.2017, 18:30 • Multifunktionsarena Erfurt • Německý pohár • 1. kolo

Střelecky byl v zápase aktivnější hostující celek. který na domácí branku vyslal hned 11 střel. Jedna z ran se ujala, v 55. minutě se prosadil Amiri, díky jehož trefě vyhrál Hoffenheim 1:0. (21:16:54)

90+3

90+1
    Dvě minuty přidává rozhodčí k druhému poločasu.

90
    Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
    55. Nadiem AMIRI - 0:1

55
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Hostující celek se dostává do vedení. Deset minut uběhlo z druhého poločasu a povedenou ránou se prosazuje NADIEM AMIRI. Dostal dobrou přihrávku od spoluhráče a dokázal překonat brankáře na vzdálenější tyč.

46

Úvodní poločas pohárového zápasu branku nepřinesl. Viděli jsme jednu jedinou střelu na branku, tu vyslal hostující celek.

45+2

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Jan Prošek

Branky: 55. Amiri

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 3:11. Střely mimo: 1:7. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 13:19.
    FC Rot-Weiss Erfurt: Klewin – Odak, Dabanli, Mockel, Neuhold – Banamar, Biankadi, Menz, Ludwig – Huth, Kammlott
    Náhradníci: Engl – Bieber, Bruckner, Kurz, Lauberbach, Razeek, Rudiger

TSG 1899 Hoffenheim: Kobel – Nordveit, Vogt, Bičakčič – Polanski, Toljan, Amiri, Demirbay, Schulz – Kramarič, Wagner
    Náhradníci: Stolz – Geiger, Gnabry, Ochs, Posch, Uth, Zuber