FC Admira Wacker Mödling
3:1 (1:0)
SK Rapid Vídeň
Neděle 13.08.2017, 16:30 • BSFZ-Arena, Mödling • Rakouská Bundesliga • 4. kolo

Sledovali jsme dneska hodně zajímavé utkání. První poločas nabídl velmi rychlou branku Jakoliše, na kterého navázal ve druhém poločase dvěma slepenými trefami Dominik Starkl. Následovala několikatiminutová pauza kvůli nepokojům v hledišti. Po malé přestávce Rapid snížil na rozdíl dvou branek, ale na víc se nezmohl. Dnešní utkání teda vyhrává FC Admira 3:1. Ode mě je to pro dnešek vše a těším se na Vás příště. (18:36:06)

90+5

90+4
    Emoce dneska hodně cloumají nejen s fanoušky, ale také s hráči.

90+4
    Žlutou kartu dostává Eren Keles (SK Rapid Vídeň).
    90+3. Červená karta

90+3
    Červenou kartu dostává Thomas Murg (SK Rapid Vídeň).

90+3
    Ostrý zákrok předvedl Murg a následně trefil pomezního balónem. Vypadá to, že půjde po sprchy.

90+2
    Rapid to nerozehrál vůbec dobře a brankář Leitner si mohl v klidu dojít pro míč.

90+2
    Keles vybojoval roh pro hosty.

90+1
    Nastavovat se bude 5 minut.

90+1
    Žlutou kartu dostává Lukas Grozurek (FC Flyeralarm Admira).

90
    Začala probíhat 90. minuta, uvidíme kolik rakouský arbitr nastaví.

88
    Zápas se už pomalu dohrává.

86
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Maximilian Sax, přichází Lukas Grozurek.

83
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Boli Bolingoli-Mbombo, přichází Philipp Prosenik.

83
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Markus Lackner, přichází Fabio Strauss.
    81. Dominik Starkl (TRK)

81
    A mohlo to být zase o tři góly. Sax protančil obranou hostí a přihrál Starklovi míč do vyložené šance. Záložník domácích hattrick odmítl.