Osnabrück – Hamburg 3:1 (kon.) | Bonner – Hannover 2:6 (kon.) | Dorfmerkingen – RB Lipsko 0:5 (kon.)
Norderstedt – Wolfsburg 0:1 (kon.) | Cottbus – Stuttgart 2:2 (3:4 po pen.) | Magdeburg – Augsburg 2:0 (kon.)
1. FC Magdeburg
2:0 (0:0)
FC Augsburg
Neděle 13.08.2017, 18:30Německý pohár • 1. kolo

Já se s Vámi loučím, děkuji za sledování přenosu a přeji krásný zbytek víkendu. (20:28:37)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 13:5.
    Střely mimo: 3:5.
    Rohy: 11:6.
    Ofsajdy: 2:3.
    Fauly: 8:13.

Je dobojováno, domácí rozhodli o vítězství v samotném závěru, když se v 87. minutě prosadil Beck a v nastavení postup pečetil Schwede. Pro Augsburg je porážka o to těžší, že byl v utkání jako papírový favorit jalový.

90+4

90+3
    V závěru drobná strkanice, rozhodčí ji vyřešili žlutou kartou pro Erdmanna (MGG) a Khediru (AUG).

90+3
    Dobíhá poslední nastavená minuta, co nevidět rozhodčí odpíská konec. Pro domácí velké utkání, zato hosté budou určitě smutnit. Tak rychlý konec v poháru rozhodně nečekali.

90+2
    Magdeburg právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. Po rohovém kopu zůstala branka hostů prázdná, z poloviny hřiště to zkusil Rother, jenže trefil tyčku, míč doběhl TOBIAS SCHWEDE a uklidil jej do branky – 2:0!

90+1
    Brankář Hitz běží přes celé hřiště pomoci svému celku ve snaze vstřelit gól.

Rozhodčí mezitím oznámili nastavení tří minut.

90
    Domácí mají za sebou taktické střídání, poté ubránili standartku hostů. Ti však mají k dispozici rohový kop, dokáží jej využít?

89
    Střídání v týmu 1. FC Magdeburg: ze hřiště odchází Beck, přichází Duker.

88
    Hosté jsou vývojem zápasu naprosto opařeni, kapitán Baier se nyní hádá s rozhodčím a zbytečně tak okrádá svůj tým o čas.

87
    Je to tady, domácí se dostávají do vedení. A naprosto zaslouženě! Po centru z pravé strany sklepl míč pod sebe na malé vápno Erdmann, tam stál nikým nehlídán CHRISTIAN BECK, jemuž nedělalo problém uklidit míč do branky – 1:0!

86
    Faul hostů na polovině hřiště. Domácí budou mít k dispozici přímý kop, vypadá to na centr.

85
    Střídání v týmu 1. FC Magdeburg: ze hřiště odchází Turpitz, přichází Lohkemper.

84
    Aktivita obou týmů pomalu opadává. Kluby se soustředí na to, aby zbytečně neinkasovali.

82
    Z něj se ale nic neurodilo. Do konce druhé půle zbývá něco kolem deseti minut a zatím to nevypadá, že bychom se dočkali vstřelené branky.

81
    Hosté budou mít k dispozici rohový kop poté, co centr Maxe srazil mimo jeden z obránců Magdeburgu.

80
    Když už to vypadalo, že to půjde, odpískal sudí Augsburgu útočný faul, takže s míčem na kopačkách momentálně operují domácí.

79
    Hosté drží míč na útočné polovině a kombinují. Dopředu nespěchají, neboť vyčkávají, jak překonat obranu soupeře.

Milan Šplíchal

Branky: 87. Beck, 90+2. Schwede

Karty:   53. Sowislo (MGG), 90+3. Erdmann (MGG) – 90+3. Khedira (AUG)

Střely na branku: 13:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 11:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 8:13.
    1. FC Magdeburg: Seidel – Handke, Hammann, Schiller – Butzen, Sowislo, Rother, Niemeyer – Turpitz, Beck, Schwede.
    Náhradníci: Glinker – Duker, Erdmann, Ludwig, Pick, Weil, Lohkemper.

FC Augsburg: Hitz – Framberger, Gouweleeuw, Hinteregger, Max – Khedira, Baier – Schmid, Gregoritsch, Heller – Finnbogason.
    Náhradníci: Luthe – Cordova, Danso, Ja-Cheol, Morávek, Opare, Thommy.