Kladno – K. Vary 3:0 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 3:1 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 2:4 (kon.)
Litvínov – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Plzeň – Chomutov 2:3 (po pr.) | Detva – Michalovce 4:1 (kon.)
Děčín – Sokolov 6:2 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 6:2 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 3:0 (kon.)
HC Slovan – Kometa Brno 3:2 (1:0 po s.n.) | Jablonec n/N – Nymburk 4:2 (kon.) | Klatovy – Kobra 5:6 (0:1 po s.n.)
Žďár n/S – Pelhřimov 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – SHK Hodonín 7:5 (kon.) | Mor. Budějovice – Osmos Bratislava 10:5 (kon.)
Nový Jičín – Kopřivnice 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 3:4 (kon.) | Poprad – Fehérvár 4:3 (kon.)
Řisuty – Bílina 7:9 (kon.)
HK Detva
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Úterý 15.08.2017, 18:00 • ZŠ Detva • Přípravné zápasy • O 3.–4. místo

Z Detvy vám prajem pekný večer. (20:02:11)

Je tu záver stretnutia medzi mužstvami HC 07 Detva a HC Dukla Michalovce, v ktorom domáci hokejisti vyhrali 4:1. O posledný gól v zápase sa postaral v tretej tretine Filip Šedivý.

59:14
    Strelu Zorvana zrazili hostia korčuľami mimo bránu.

58:49
    Pajpach dostal puk do masky a tak rozhodcovia hru prerušili.

58:19
    Huňady sa otočil pred Pajpachol, ale bekhednom nedokázal presne puk usmerniť puk do brány.

56:38
    Veľmi pekná akcia Michala Dvořáka, ale gólom sa neskončila.

56:08
    Postavenie mimo hry hostí.

55:24
    Gašpar od mantinelu minul bránu.

54:16
    Huňady medzi kruhmi napriahol k strele, ale puk skončil na plexiskle.

53:24
    Michalovce sú v plnom počte.

53:00
    Po jednom súboji pri mantinely sa skončil zrejme zápas pre Nina Ondrisa, v ktorého tvári je krv.

51:24
    Na opačnej strane budú mať presilovú hru domáci. Za držanie dostáva dve minúty Ľuboš Fajčák.

51:00
    Detva sa bránila veľmi dobre a nedovolila súperovi ohroziť Nagyho.

49:51
    V oslabení mohol pridať ďalší domáci góly Juraj Milý, ale Pajpach jeho pokus v bráne zneškodnil.