Rapid – Sturm Graz 1:2 (kon.) | Wolfsberger – Admira 2:0 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
2:0 (0:0)
FC Admira Wacker Mödling
Sobota 19.08.2017, 18:30 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakouská Bundesliga • 5. kolo

Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek dne. (20:27:07)

Držení míče: 71 % : 29 %.
    Střely na branku: 4:1.
    Střely mimo: 12:5.
    Rohy: 3:5.
    Ofsajdy: 4:2.
    Fauly: 17:9.

Utkání je za námi, body zůstávají doma. Wolfsberger dokázal přehrát oslabenou Admiru v poměru 2:0. Vše ovlivnila první půle, ve které dostali červenou kartu Sax a Toth, hosté se tak od té doby prakticky jen bránili. Dlouho to vypadalo, že úspěšně, jenže čtvrt hodiny před koncem rozhodl Topcagic, který využil zaváhání brankáře Leitnera. Rozhodnutí přinesl v posledních vteřinách hry Wernitznig.

90+4
    90+3. Christopher WERNITZNIG - 2:0

90+3
    Wolfsberger právě vstřelili branku!
    V samotném závěru je rozhodnuto. Hodzic utekl s míčem, předložil jej na pravou stranu, kam si nabíhal CHRISTOPHER WERNITZNIG, jenž tvrdou ranou překonal Leitnera – 2:0!

90+2
    Leitner znovu poslal míč z poloviny hřiště kupředu, fotbalisté Admiry se snaží vyrovnat, ale nemyslím si, že by to bylo spravedlivé poté, co se celý druhý poločas bránili.

90+1
    Ano, bude. A rovnou o tři minuty. Tolik času dělí domácí od tří bodů a hosty od porážky. Nebo se stane ještě něco jiného?

90
    Probíhá poslední minuta řádné hrací doby, uvidíme, zda bude sudí nastavovat.

88
    Orgillovi je odpískán ofsajd, hosté nyní vše vsadili do útoku. Brankář Leitner poslal míč do vápna, kde byli zbylí hráči Admiry. Po krásné zpětné přihrávce mohl srovnat Maranda, ale trefil pouze soupeře!

87
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Dominik Starkl, přichází Lukas Grozurek.

86
    Obrana Admiry dokázala poslat mimo nebezpečné území další centr z pravé strany. Nicméně tlak Wolfsbergeru pokračuje, domácí nechtějí připustit žádnou komplikaci.

85
    Hodzic selhal ve velké šanci, když dostal míč za obranu, jenže jej nedokázal poslat za bezmocného Leitnera!

84
    Maier fauloval na vlastní polovině, takže domácí fotbalisté měli k dispozici přímý kop. Po centru do vápna se ozvala píšťalka sudího, který signalizoval útočný faul. Balon tak mají hosté.

83
    S míčem na kopačkách operují domácí, zatím jsou na polovině hřiště, ale zřejmě se chystají k rychlému útoku.

82
    Domácí kouč své svěřence z lavičky nabádá k většímu klidu v koncovce. Finální fáze je opravdu pro Wolfsberger v tomto zápase problém.

81
    Do konce zápasu zbývá nějakých deset minut. Tlak hráčů Wolfsbergeru je stálý. Nyní byl k vidění centr zprava, na který si nikdo z fotbalistů v bílém nenaskočil.

79
    Domácím se podařilo skórovat, jenže Orgill byl v ofsajdu, takže je jeho gól neuznán! A nutno dodat, že sudí měl pravdu.

78
    Do vápna hostů mířil další centr, ale jako všechny předchozí neskončil využit. Přesto jsou to hráči Wolfsbergeru, kteří mohou pokračovat s míčem v držení ve hře.