Valencia – Las Palmas 1:0 (kon.) | Celta Vigo – Real Sociedad 2:3 (kon.) | Girona – Atlético 2:2 (kon.)
Sevilla – Espanyol 1:1 (kon.)
Girona FC
2:2 (2:0)
Atlético Madrid
Sobota 19.08.2017, 20:15 • Estadio Municipal de Montilivi, Girona • Španělská LaLiga • 1. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne. (22:15:21)
    Dnešní premiéru Girony sledovalo 11 511 diváků!

Máme dobojováno, Girona si nedokázala udržet vedení a nakonec z dnešní zápasu odchází s jedním bodem za remízu. Nutno podotknout, že domácí byli vesměs celý zápas lepším týmem s většími šancemi. Jen z nastavení akrobatická střela Muniesy mluví za vše. Atlético však zásluhou Ángela Correy ze 78. minuty a Josého Giméneze z 85. minuty vyrovnalo na konečných 2:2 i přesto, že byl v 67. minutě vyloučen za simulování Antoine Griezmann a Atlético tak od té doby hrálo v deseti. Domácí Girona ovšem ani tak nemusí být smutná, byť nevyhrála, tak předvedla nádherný výkon při své premiéře v La Lize a rozhodně se nemá za co stydět.

90+4

90+4
    V závěru zápasu ještě dostává Pere Pons žlutou kartu za podražení soupeře.

90+3
    Neskutečné štěstí právě měli Atleti! Pablo Maffeo poslal míč k bližší tyčce, kde se krásným zákrokem blýskl Jan Oblak.
    90+2. Akrobatické zakončení Muniesy.

90+2
    Girona vybojovala rohový kop a rozehrála jej nakrátko. K míči se posléze dostal Muniesa, jehož nádherné akrobatické zakončení letělo těsně nad!

90+1
    Nastavovat se budou 4 minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Na hřišti zůstává momentálně ležet Lucas Hernández, který je ošetřován doktory.

89
    Girona měla skvělou příležitost, Alcalá se dostal k volnému přímému kopu kousek za šestnáctkou Atlética a mohl tak strhnout vedení na svou stranu, nicméně branku z dobré šance netrefil.

88
    Jan Oblak poněkud otálel s rozehráním od své branky, nicméně po chvíli poslal dlouhý centr až na beky Girony. Ti se rychle přesouvají dopředu ve snaze si vedení vrátit zpátky.

86
    Gironě už poněkud docházejí síly, i tak se ale domácí tlačí ještě dopředu. Nyní jim byl poskytnut volný přímý kop ze začátku poslední třetiny hřiště. Jan Oblak ovšem centr z této standardní situace dokázal vyboxovat pryč.
    85. José GIMÉNEZ - 2:2

85
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Atléticu se podařilo vyrovnat! Hned po střídání se kopal volný přímý kop. Kokeho centr dokázal hlavou dopravit do sítě JOSÉ GIMÉNEZ, který tak ukončil nováčkovo senzační vedení – 2:2!

84
    Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Cristian Portugués, přichází Olarenwaju Kayode.

83
    A na druhé straně šel hned do šance Luciano Vietto, který se prosmýkl obranou a z ostrého úhlu těsně přestřelil branku Iraizoze!

82
    Dopředu se rychle dostal Granell, kterého centr jen tak tak vyrazil pryč Jan Oblak! Jinak by se míč nejspíše dostal na nabíhajícího si Cristhiana Stuaniho.

80
    Dopředu šli ihned Atleti. Konkrétně Yannick Carrasco pálil zpoza vápna domácích a snažil se prostřelit Iraizoze, jenže míč se tak daleko přes zhuštěnou obranu Girony nedostal.