Lyon – Bordeaux 3:3 (kon.) | Montpellier – Štrasburk 1:1 (kon.) | Nice – Guingamp 2:0 (kon.)
Rennes – Dijon 2:2 (kon.) | Saint-Étienne – Amiens 3:0 (kon.) | Troyes – Nantes 0:1 (kon.)
Olympique Lyon
3:3 (2:1)
Girondins Bordeaux
Sobota 19.08.2017, 17:00 • Groupama Stadium, Lyon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 3. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký sobotní večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:57:05)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 3:13. Rohy: 0:8. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 19:16.

Je dobojováno a zápas vítěze nepoznal. Domácí hráli celou druhou půli v deseti lidech a i když se po většinu doby bránili, dokázali potřetí udeřit. Z přímého kopu se parádně trefil Bertrand Traoré a vypadalo to, že si Lyon připíše třetí výhru. Jenže Bordeaux mělo drtivý závěr. V 88. minutě po centru snížil Lukas Lerager a v první minutě nastaveného času se nádhernou ranou zpoza vápna prosadil Malcom a zařídil tak hostům bod. Pro Lyon je to těžká ztráta, tři body bylo blízko...

90+3

90+2
    V sektoru hostů panuje velká radost, naopak mezi domácími fanoušky je mrazivo a ozývá se i pískot.
    90+1. MALCOM - 3:3

90+1
    Bordeaux právě vstřelilo branku!
    Neskutečné, je vyrovnáno! Kousek za pokutovým územím přiklepl Kamano MALCOMOVI, ten nad ničím nepřemýšlel a napálil míč pod břevno. Lopes se po míči natahoval, dokonce si na něj i sáhl, vyrazit jej ale nezvládl.

90
    Rozhodčí přidá tři minuty.

89
    Další centr domácí zvládli odkopnout, ale čeká je asi těžký závěr utkání.
    88. Lukas LERAGER - 3:2

88
    Tak možná tu ještě budeme mít drama. Po centru z levé strany se totiž míč dostal k LUKASI LERAGEROVI, ten si zpracoval, našel si ideální pozici na střelu a prostřelil bránící chumel.

87
    Lyon už ale nevymýšlí nic složitého. Pokud se domácí dostanou k míči, následuje většinou co nejdelší odkop.

86
    Dlouhý výkop míří až na půlku Bordeaux, to se ale míče rychle chopilo a pospíchá do dalšího kontru.

85
    Po rozehrání se k míči dostal Sankharé, zakončoval z hranice malého vápna a Lopese hravě překonal, ale mával se ofsajd, takže jeho radost byla předčasná.

85
    Možná teď z rohu, u míče je Malcom.

84
    Bílá hradba stojí na hranici pokutového území, Bordeaux marně dobývá Lopesovu branku.

83
    Akce domácího Fékira po pravé straně skončila nepřesnou střelou z ostrého úhlu.

82
    Žlutou kartu za zdržování hry dostal domácí Jeremy Morel, který se hostům snažil přerušit rozehrání přímého kopu.

80
    Sledujeme teď hru ve středu hřiště, bez větších šancí.

Aleš Pur

Branky: 10. Fékir, 23. Tete (Depay), 74. B. Traoré – 41. Malcom, 88. Lerager, 90+1. Malcom (Kamano)

Karty:   33. Darder (LYO), 39. B. Traoré (LYO), 82. Morel (LYO) – 59. Lerager (BOR), 64. Toulalan (BOR)   36. Darder (LYO)

Olympique Lyon: A. Lopes – Tete, Marcelo, Morel, Marçal De Oliveira (74. Diakhaby) – B. Traoré, Darder, Tousart, Depay (65. Cornet) – Fékir (C) – Díaz (44. Ferri).
    Náhradníci: Gorgelin – Rafael, Diakhaby, Aouar, Ferri, Cornet, Maolida.

Girondins Bordeaux: Costil – Sabaly, Toulalan (C), Jovanović, Pellenard – Vada (37. J. Cafú), Lerager, Sankharé – Malcom, A. Mendy (46. Laborde), Kamano.
    Náhradníci: Prior – J. Cafú, Santos, Gajić, Lewczuk, Plašil, Laborde.

Rozhodčí: Clément Turpin – Cyril Gringore, Nicolas Danos