Vyškov – Hodonín 7:4 (kon.) | Uh. Brod – Kroměříž 0:2 (kon.) | Rýmařov – HFK Olomouc 2:0 (kon.)
Mohelnice – Líšeň 3:4 (kon.) | Hulín – Vel. Meziříčí 2:3 (kon.) | Hlučín – Zlínsko 1:1 (kon.)
ČSK Uherský Brod
0:2 (0:0)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Sobota 19.08.2017, 16:30Moravskoslezská fotbalová liga • 3. kolo

Zápas mezi Uherským Brodem a Kroměříží skončilo výhrou hostů 0:2. Obě branky padly v poslední desetiminutovce, kdy se prosadil Silný a střídající Zavadil. Kroměříž má nadále stoprocentní bilanci a je první. (19:09:32)

90

89
    Kroměříž právě vstřelila branku! ONDŘEJ ZAVADIL střílí druhou branku svého týmu, který vyhraje i třetí utkání v sezóně.

88
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Sklenář, přichází Pavelka.

87
    Kroměříž právě vstřelilo branku! JAN SILNÝ vstřelil první branku v utkání.

85
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Neubert, přichází Budín.

81
    Žlutou kartu dostává Dolina (ČSK Uherský Brod).

80
    Žlutou kartu dostává Maoušek (SK HS Kroměříž).

77
    Žlutou kartu dostává Večeřa (ČSK Uherský Brod).

76
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Hruboš, přichází Večeřa.

75
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Mančík, přichází Michalec.

70
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Elšík, přichází Zavadil.

55
    Žlutou kartu dostává Šálek (ČSK Uherský Brod).

49
    Díky špatným povětrnostním podmínkám není nikde dostupný stream, takže zde budou pouze změny stavu!

48
    Obrana domácích si s tímto míčem poradila s může založit první útok v druhém poločase.

47
    Rohový kop pro hostující Kroměříž.

46
    Uherský Brod odstartoval druhou půli.

46

Sledovali jsme první poločas utkání mezi Uherským Brodem a Kroměříží, který skončil bezbrankovou remízou 0:0, kdy jsme moc neviděli pěkné kombinace nebo zakončení, ale spíš boj o každý centimetr na hřišti.