Twente – Venlo 1:2 (kon.) | Alkmaar – Den Haag 2:0 (kon.) | Heerenveen – Heracles 1:1 (kon.)
SC Heerenveen
1:1 (0:1)
Heracles Almelo
Sobota 19.08.2017, 20:45 • Abe Lenstra Stadion (Heerenveen) • Nizozemská Eredivisie • 2. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (22:39:44)

Skončilo utkání mezi Heerenveenem a Heraclesem, které skončilo 1:1. Obě branky padly v posledních sekundách obou poločasů. V prvním poločase se prosadil hostující Propper a v druhém poločase v poslední sekundě střídající Mihajlovič. Heracles bude na čtvrtém místě neúplné tabulky a Heerenveen na desátém místě.

90+3

90+3
    Heerenveen právě vstřelil branku! NEMANJA MIHAJLOVIČ se dostal k zakončení a svoji šanci využil a zařizuje pro svůj celek bod.

90+2
    Útočný faul hostujícího Rojase.

90+1
    Rozhodčí Edwin van der Graaf se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Na poslední minutky přichází český hráč JAROSLAV NAVRÁTIL.

89
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Brandley Kuwas, přichází Jaroslav Navrátil.

87
    Hostující trenér naposledy vystřídá.

86
    Domácí jsou nadále u míče, jenže nadále bez žádné větší kreativity a snahy střílet.

85
    Heracles se opět hnal do útoku, jenže teď už jenom pouze k zdržování hry a ne k zakončení.

84
    Mihajlovič se nedostal přes bránicí dvojici a tak napodruhé raději přihrál na své obránce, kteří posouvají hru na druhou stranu.

83
    Nedovoleným zákrokem se prezentoval Monteiro.

82
    Do zajímavé protiakce se hnal hostující Kuwas, jenže z dvaceti metrů střílí skoro až za stadión.

81
    Míč došel až ke Gladonovi, který už osobní souboj s van Akenem prohrál.

80
    Heracles kombinuje na svoji obranné polovině a nikam nespěchá, protože má vedení a hlavně ať si odpočinou obránci a klíčoví hráči.

79
    K odraženému míči se přimotal střídající Peterson, jenže jeho rána více ohrozila rohový praporek, než brankáře van der Steena.

78
    Rohový kop pro hostující Heracles.

77
    Pelupessy si dobře pohlídal míč tělem a vybojoval na svoji osobu odpískání faulu zhruba na polovině hřiště.

Ondřej Klos

Branky: 90+3. Mihajlović – 45. R. Pröpper

Karty:   22. Ödegaard (HEE), 24. Höegh (HEE), 42. Woudenberg (HEE)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 8:4. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 15:13.
    SC Heerenveen: van der Steen – Woudenberg, van Aken, Höegh, Dumfries – Kobajaši (76. Mihajlović), Schaars, Thorsby (62. Rojas) – Zeneli (76. Veerman), Ghoochanneijhad, Ödegaard.
    Náhradníci: Bekkema, Doornbusch – Pierie, Mihajlović, Rojas, van Amersfoort, Schmidt, Veerman, Vlap.

Heracles Almelo: B. Castro – Breukers, R. Pröpper, Hardeveld, van Hintum – van Ooijen, Pelupessy, Niemeijer (69. Monteiro) – Kuwas (89. Navrátil), Gladon, Darri (46. Peterson).
    Náhradníci: Zeinstra, Brouwer – Armenteros, Navrátil, Droste, L. Duarte, Jakubiak, Monteiro, Peterson.

Rozhodčí: EDWIN VAN DE GRAAF