Hoffenheim – W. Brémy 1:0 (kon.) | Hertha – Stuttgart 2:0 (kon.) | Hamburg – Augsburg 1:0 (kon.)
Mohuč – Hannover 0:1 (kon.) | Wolfsburg – Dortmund 0:3 (kon.) | Schalke – RB Lipsko 2:0 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
1:0 (0:0)
Werder Brémy
Sobota 19.08.2017, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga • 1. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:24:05)

Hoffenheim vstupuje vítězně do nového ročníku, byť dnes mu byl Werder velmi zdatným soupeřem. Hosté ale ve druhé půle již tolik nehrozili směrem dopředu, spíše se zaměřili na defenzivu, která nakonec čisté konto neudržela. V brance Werderu podal fantastický výkon Jiří Pavlenka a velmi dobrý zápas odehrál v defenzivě i Theodor Gebre Selassie, nicméně ani to dnes na body nestačilo.

90+2

90
    Je tu poslední minuta normální hrací doby, hosté se nyní marně snaží dostat k míči.

87
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Maximilian Eggestein, přichází Aron Jóhannsson.

86
    Maximilian Eggestein (W. Brémy) padá na útočné polovině, ale není to faul, domácí mohou zaútočit.
    84. Andrej KRAMARIĆ - 1:0

84
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Jiří Pavlenka před okamžikem fantasticky vychytal Gnabryho, ale nyní nemohl dosáhnout na střelu ANDREJE KRAMARIĆE, která byla tečovaná a zaplula přesně k tyči.

84
    Hoffenheim se drží na útočné polovině, Werder ale pořád pozorně brání.

81
    Žlutou kartu dostává Jerôme Gondorf (Werder Brémy).

79
    Jiří Pavlenka nyní musel zkontrolovat střelu z levé strany, která letěla vedle branky Werderu.

78
    Žlutou kartu dostává Maximilian Eggestein (Werder Brémy).

78
    Ádám Szalai (Hoffenheim) se nyní zlobí na rozhodčího, který mu odpískal útočný faul před brankou Werderu.

77
    Útočná akce Hoffenheimu končí útočným faulem, takže hosté mohou rozehrát, nikam samozřejmě nespěchají s rozehrávkou.

76
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Fin Bartels, přichází Jerôme Gondorf.

75
    Serge Gnabry (Hoffenheim) se z pravé strany dostal k brance Werderu a vypálil, ale pozorný Jiří Pavlenka vykopl míč na roh.

74
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Dennis Geiger, přichází Eugen Polanski.

70
    Čeká nás posledních dvacet minut dnešního utkání, stále je to 0:0, dočkáme se vůbec nějaké branky?

68
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Mark Uth, přichází Serge Gnabry.

Martin Dvořák

Branky: 84. Kramarić (Szalai)

Karty:   66. Szalai (HOF) – 26. Bauer (BRM), 78. M. Eggestein (BRM), 81. Gondorf (BRM)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 10:5. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 17:17.
    TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Nordtveit, Vogt, Hübner – Toljan, Geiger (74. Polanski), Demirbay, Zuber – Uth (68. Gnabry), Szalai, Amiri (64. Kramarić).
    Náhradníci: Kobel – Kadeřábek, Bičakčić, Rupp, Polanski, Kramarić, Gnabry.

Werder Brémy: Pavlenka – Gebre Selassie, Bauer, Sané, Veljković, Augustinsson – Kainz (67. Bargfrede), M. Eggestein (87. Jóhannsson), Delaney – Bartels (76. Gondorf), M. Kruse.
    Náhradníci: Drobný – Caldirola, Gondorf, Jóhannsson, U. García, J. Eggestein, Bargfrede.

Rozhodčí: Guido Winkmann