Skalica – Zlín 4:6 (kon.) | Nitra – Šumperk 5:6 (kon.) | SHK Hodonín B – Přerov 0:19 (kon.)
SHK Hodonín – Nitra 4:9 (kon.) | Skalica – SHK Hodonín B 16:2 (kon.) | Vsetín – Šumperk 13:7 (kon.)
Zlín – Přerov 5:6 (kon.) | Nitra – Vsetín 4:9 (kon.) | Skalica – Přerov 7:6 (kon.)
SHK Hodonín – Šumperk 5:8 (kon.) | SHK Hodonín B – Zlín 0:19 (kon.)
HK Nitra
4:9 (3:3, 1:6)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 19.08.2017, 15:00Asalonta Cup 2017 (ročníky 2009)

Konec zápasu. (15:31:51)

28:40
    100vteřin do konce utkání. Vsetín už si výsledek pohlídá a připíše na své konto další vítězství.

27:53
    Vsetín právě vstřelil branku!
    KUČERŇÁK přidává svůj čtvrtý gól. Tentokrát měl odkrytou celou branku.

25:30
    Necelých pět minut chybí do konce a na Nitru nečeká lehký úkol, jestliže chce pomýšlet na vítězství.

Nitra právě vstřelila branku!
    HARTL se předvedl krásnou dalekonosnou střelo, která navíc přesně zapadla. Stav 4:5 z pohledu Nitry.

16:00
    První minuta se lépe povedla hráčům Vsetína, kteří dokázali dvakrát skórovat.

13:40
    Koňařík (Vsetín) sám před brankářem, ale neuspěl.

12:20
    NĚMEC vyrovnává na 3:3.

11:30
    Brankář Nitry se dvě minuty hlásí o úpravu výstroje, rozhodčí nevidí ho bohužel nevidí a pokračuje se dál.

7:00

6:13
    KARKOŠKOVÁ zvyšuje na 3:1.
    Branky a nahrávky: 3. Fedák, 3. Žákovič, 7. Karkošková, 18. Hartl – 2. Nedzynski, 7. Kučerňák, 13. Němec, 16. Němec, 16. Kučerňák, 20. Koňařík, 20. Koňařík, 22. Kučerňák, 28. Kučerňák