Dukla Praha – Bohemians 1905 3:2 (kon.) | Teplice – Sparta 5:2 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 1:1 (kon.)
Hr. Králové – Č. Budějovice 3:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
1:1 (0:1)
FK Mladá Boleslav
Neděle 20.08.2017, 11:00 • Luční ul., Plzeň • Juniorská liga – Čechy • 4. kolo

Viktoria se dokázala ve druhém poločase zlepšit a díky Arzbergerovi v 64. minutě dokonce vyrovnala. Ve zbytku druhého poločasu hráli oba týmy poměrně vyrovnaně. Střídající Vilček byl velmi aktivní za domácí tým, dvakrát mu ale rozhodčí v dobré pozici odpískali ofsajd a potřetí hru rukou. Hosté se pokoušeli zvrátit výsledek zpět na vlastní stranu ještě v samotném závěru, ale na žádnou větší šanci už se nezmohli. (12:49:41)

90

88
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Eli Babalj, přichází Radek Kopa.

85
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Martin Suchý, přichází Petr Martin.

84
    Žlutou kartu dostává Filip Vacovský (FC Viktoria Plzeň).

83
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází David Komárek, přichází Vítek Vejr.

82
    Opět byl Vilček v zajímavé pozici, tentokrát ovšem minimálně metr v ofsajdu.

80
    Vilček se tlačil do další šance, tentokrát byl zastaven kvůli odpískané ruce při zpracování. Hosté s ním mají plné ruce práce.

78
    Vilček se hned po svém příchodu na hřiště málem dostal do gólové šance. Po přihrávce ze strany se hnal sám na gólmana, rozhodčí Severýn mu ale odpískal těsný ofsajd.

77
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Lukáš Mudra, přichází Tomáš Vilček.

76
    Arzberger posunul pěknou přihrávkou po levé straně balon Pavlíkovi, ten jej ale následně jen odevzdal soupeři.

75
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Patrik Procházka, přichází Jan Zabilanský.

73
    Rohové kopy dělají domácím problémy. Opět Sváček balon nadvakrát jen vyrážel. Nakonec jej jeho spoluhráči dokázali odklidit do bezpečí.

71
    Daniel Novák si našel za vápnem odražený balon a z voleje se pokoušel zakončit. Míč letěl daleko nad branku, podle rozhodčího ale s tečí. Roh pro hosty.

70
    Další faul proti Viktorii. Mladoboleslavští můžou rozehrávat na útočné polovině.

69
    Po faulu domácích ve středu hřiště můžou rozehrávat hosté.

66
    Plzeň je zpět v utkání a hráči se snaží přetavit přetavit psychickou výhodu v další šanci.
    64. Tomáš ARZBERGER - 1:1

64
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! TOMÁŠ ARZBERGER se dokázal s míčem otočit na hranici velkého vápna, přesně zamířil a poslal míč až za brankáře Truksu – 1:1.