Karviná – Slovácko 1:1 (kon.) | Třinec – Ostrava 2:1 (kon.)
FK Třinec
2:1 (0:0)
FC Baník Ostrava
Neděle 20.08.2017, 11:00 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec • Juniorská liga – Morava • 4. kolo

Ze stadionu Rudolfa Labaje to je vše. Další utkání nás čeká již příští týden, kdy netradičně v neděli 27. srpna od 17:30, přijedou do Třince v rámci Fortuna národní ligy fotbalisté exligového Hradce Králové. I toto utkání budete moci sledovat prostřednictvím online přenosu.

Příjemný zbytek víkendu vám od klávesnice přeje Igor Mainka. (13:29:50)

Derby mezi Třincem a Ostravou dopadlo překvapivě lépe pro domácí. Třinečtí našli síly na odpověď po trefě Jakubova. Mužem zápasu se stal útočník Petr Hošek, který nejprve v 65. minutě střelou k tyči vyrovnal a v 70. z pokutového kopu rozhodl o vítězství Ocelářů 2:1.

90+1

90+1
    Motyčka vysunul Stříže, ale jeho přízemní centr nikdo z dobíhajících spoluhráčů nezachytil.

90
    Střídání u Třince. Nieslanika nahradil Andrej Ceniga.

89
    Na závěrečné minuty se vysoký Hošek přesunul do obrany.

87
    Stanislava Potůčka chytly křeče a musel ze hřiště. Na poslední minuty ho vyměnil Martin Konečný.

86
    Krásná akce v podání třineckých hráčů. Motyčka vysunul po levé straně Hoška, ten si s míčem naběhl až na hranici šestnáctky, krásnou patičkou předložil balón Masařovi, bohužel tomu míč utekl za bránu.

84
    Střídání trenéra Tchuře. Jiřího Nováka nahradil Dominik Mládek.

83
    Po ostrém faulu na Masaře obdržel žlutou kartu Tomáš Hykel.

82
    Tvrdá střela Viciana zpoza šestnáctky vylétla vysoko nad třineckou bránu.

80
    Nepříjemný centr Motyčky se v malém vápně zamotal mezi nohy Novákovi. Ostravský obránce ale míč na poslední chvíli odkopl daleko od vápna.

78
    Dobrou přízemní střelu Cieslara zpoza šestnáctky vyrazila ostravská obrana vedle brány.

76
    Střídání Třince. Odešel Marek Zagaluk, přišel Marcel Stříž.

76
    Na druhé straně utekl po pravé straně Zahaluk odcentroval na Nieslanika, ale střídající Nieslanik nedokázal prostřelit bránícího hráče.

75
    Přímý kop Hykela našel hlavu Paniče, jeho lob hlavou lapil do rukavic Adamuška.

74
    Za faul na Maceje uviděl žlutou kartu Tomáš Masař.

71
    Střídání v ostravském celku. Bronislava Stáňu vystřídal Ladislav Hejl.

70
    Třinec právě vstřelil branku!
    PETR HOŠEK si postavil míč na bílý puntík a střelou do protipohybu gólmana posílá Třinec do vedení 2:1!