Lille – Caen 0:2 (kon.) | Marseille – Angers 1:1 (kon.) | PSG – Toulouse 6:2 (kon.)
Olympique Marseille
1:1 (1:0)
Angers SCO
Neděle 20.08.2017, 17:00 • Stade Vélodrome, Marseille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 3. kolo

Z dnešního utkání je to ode mne všechno. Budu se těšit u dalších napínavých přenosů na viděnou! (19:01:40)

To byl tedy zápas! Navzdory „nudné“ první půli se oba celky ve druhém dějství pustily do velmi atraktivní podívané. Ačkoliv měla Marseille navrch, nedokázala ze své převahy nic dalšího vytěžit a naopak začala výrazně chybovat v obraně. Toho využil v 70.minutě Toko Ekambi, jenž parádní střelou srovnal na konečných 1:1. Závěr zápasu ještě okořenila červená karta Lucase Ocampose, který v zápalu boje šel až příliš agresivně po míči.

90+6

90+5
    Zatím co Ocampos zuřivě odchází předčasně do kabin, obránce Thomas je ošetřován lékaři.
    90+4. Červená karta Lucase Ocampose

90+4
    Červená karta! Lucas Ocampos se ve vápně dostal ke centrovanému balónu, obhodil si jednoho z obránců, ale následně mu míč utekl, natáhl se po něm, ale minul a místo toho trefil holeň obránce Thomase.

90+3
    Útočník Valere Germain to až příliš přehnal se svou útočnou aktivitou ve vápně, nakonec si i on odnáší žlutou kartu.

90+2
    Thauvinův centrovaný míč do malého brankového území odklidil důraznou hlavičkou Pavlović.

90+1
    Nastavovat se budou 4 minuty. Marseille má navíc možnost přímého kopu z velmi dobré pozice.

90
    Hra se přesouvá po dlouhé odmlce také na druhou stranu, závěr zápasu je velmi vyhrocený.

89
    Thauvinův nákop do malého vápna končí velkým závarem před Letellierem! Výsledkem však je pouze další roh.

88
    Rohový kop pro Olympique Marseille.

87
    Gólman Letellier si dává s rozehrávkou velmi na čas, a je to pochopitelné, remíza by dnes pro hosty byla rozhodně cenná.

86
    Následuje ještě kop od rohového praporku. Hlavní rozhodčí posléze přerušuje ofenzivu Marseille pro útočný faul.

85
    Ocampos obdržel do vápna lobovaný centr, jenž ke vší smůle zakončil pouze do zad obránce Andreua.

84
    Thomas skluzoval u postranní čáry Ocampose, domácí hráči a příznivci se dožadují odpískání faulu, avšak to se nekoná.

83
    Letellier vyběhl z brankové čáry na Sarrův centr do předbrankového prostoru, ale absolutně minul letící balón. Naštěstí zde byl ještě Santamaría, který míč pohotově odkopl.

82
    Nepřesný přechod domácích hráčů do útočné fáze má za následek odkop od Letellierovy brány.