Novosibirsk – Spartak Moskva | 3:1 (kon.) | | | Omsk – Riga | 3:1 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – Čerepovec | 2:1 (po pr.) |
Ufa – Vladivostok | 3:1 (kon.) | | | Nižněkamsk – Chabarovsk | 2:0 (kon.) | | | Soči – Kunlun | 2:4 (kon.) |
Kladno – Slavia | 0:2 (kon.) | | | Motor ČB – Plzeň | 6:1 (kon.) | | | Třebíč – Šumperk | 5:0 (kon.) |
Litvínov – Chomutov | 1:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – K. Vary | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš | 4:1 (kon.) |
Litoměřice – Ústí n/L | 3:4 (kon.) | | | Kadaň – Benátky n/J | 2:3 (kon.) | | | Vsetín – Přerov | 1:2 (kon.) |
Zlín – Pardubice | 3:5 (kon.) | | | Pelhřimov – Mor. Budějovice | 6:4 (kon.) | | | Jihlava – Olomouc | 1:2 (2:1 po s.n.) |
Kobra – Tábor | 6:4 (kon.) | | | SHK Hodonín – Havlíčkův Brod | 5:2 (kon.) | | | Kolín – Žďár n/S | 3:2 (po pr.) |
Kopřivnice – Nový Jičín | 1:3 (kon.) |
Ústí n/L – Hvězda Praha | 8:0 (kon.) |
konec
HC VERVA Litvínov
1:3
(0:0, 1:2, 0:1)
Piráti Chomutov
57:09
|
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Trávníček – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
52:08
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Chlouba – 2 min., podražení).
|
|
42:13
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Grman – 2 min., držení protihráče).
|
|
31:24
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Tomica – 2 min., hákování).
|
|
27:34
|
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Nejezchleb – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
26:15
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Koblasa – 2 min., držení protihráče).
|
|
22:11
|
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Nejezchleb – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
19:45
|
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (sekání – 2 min., sekání).
|
|
13:05
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Chrpa – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
28. Černý (Nicholls) – 23. Vondrka (Sklenář, Grman), 36. Sklenář (Slovák), 47. Koblasa
Rozhodčí: Petružálek, Hlinka – Goltsch, Rozlílek
Diváci: 1800
Neproměněná penalta:
HC VERVA Litvínov:
Kantor (Petrásek) – Dietz, Gula, Kokeš, Baránek, Sklenička, Březák – Černý (A), Havlíček, Nicholls – Trávníček (C), Gerhát, Hořava – Lukeš, Válek, Nejezchleb – Bárdoš, Jícha, Drašar
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: Lukeš (Pavlát) – Dlapa, Flemming, Slovák, Kopic, Rašner, Grman – Mrázek, Chalupa, Šťovíček – Chrpa, Tomica, Chlouba – Sklenář, Hlava, Rindoš – Vondrka, Koblasa, Havel – Lauko
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: Lukeš (Pavlát) – Dlapa, Flemming, Slovák, Kopic, Rašner, Grman – Mrázek, Chalupa, Šťovíček – Chrpa, Tomica, Chlouba – Sklenář, Hlava, Rindoš – Vondrka, Koblasa, Havel – Lauko
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Petružálek, Hlinka – Goltsch, Rozlílek
Diváci: 1800
Sabina Šťástková