Kladno – Slavia 0:2 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 6:1 (kon.) | Třebíč – Šumperk 5:0 (kon.)
Litvínov – Chomutov 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 3:4 (0:2 po s.n.) | Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš 4:1 (kon.)
Litoměřice – Ústí n/L 3:4 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 2:3 (kon.) | Vsetín – Přerov 1:2 (kon.)
Zlín – Pardubice 3:5 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 6:4 (kon.) | Jihlava – Olomouc 1:2 (2:1 po s.n.)
Kobra – Tábor 6:4 (kon.) | SHK Hodonín – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 3:2 (po pr.)

58:26
    Tak ještě nekončíme. Tentokrát jsou to 2 minuty pro Orsavu (MBL) za sekání.

53:50
    No vážně ano, tresty tu létají na všechny strany. Teď odešel na 2 minuty pykat Pabiška (MBL) – nedovolené bránění.

53:44
    Trochu se nám s těmi tresty roztrhl pytel. Tentokrát to jsou 2 minuty pro Gorčíka (KVA) za hrubost.

47:53
    Ovšem ne na dlouho. Sotva se Balán (KVA) vrátil, už sedí na trestné zase. Tentokrát 2 minuty za podražení.

45:48
    Stejně agilní byl i Stanislav Balán (KVA), který si pro změnu při přechodu do útočného pásmu pomohl nedovoleným bráněním.

45:05
    Jakub Orsava (MBL) byl na brankovišti až příliš agilní a dostává 2 minuty za vysokou hůl.

41:54
    Jak si s přesilovkou pro změnu poradí Bruslaři? Karlovarský Šafář odchází na 2 minuty za hákování.

38:02
    Jakub Klepiš (MBL) dostává 2 minuty krátce na to a hosté si zahrají dvojnásobnou přesilovku.

37:52
    David Bernad (MBL) odchází na 2 minuty na trestnou lavici.

32:05
    Martin Látal (MBL) si pomohl menším háčkem a dostává za to 2 minuty.

16:29
    Svou první přesilovku si stihnou ještě v první třetině zahrát i hosté. Tomáš Knotek (MBL) dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

04:52
    Slibně rozjetého Orsavu zastavil Jan Tomeček (KVA) – 2 minuty za držení.

Jitka Čechová

Branky a nahrávky: 11. Pacovský (Látal), 12. Knotek (Stříteský, Říha), 47. Látal (Žejdl, Hanzlík) – 25. Flek (Sičák), 40. Flek, 59. Kverka (Balán, Gríger), rozh. náj. Skuhravý

0:2   Orsava (MBL)

BK Mladá Boleslav: Maxwell (Marek) – Hanzlík, Knot, Říha, Stříteský, Bernad, Pastor – Žejdl, Klepiš, Orsava – Pabiška, Knotek, Valský – Látal, Mrázek, Pacovský – Kousal
    HC Energie Karlovy Vary: Novotný (Závorka) – Krejčí, Sičák, Rohan, Podlipnik, Kvapil, Tomeček, Šafář, Klejna – Rachůnek, Balán, Flek – Kverka, Tuominen, Gríger – Vachovec, Skuhravý, Gorčík – Beránek, Harkabus, Kohout

Rozhodčí: Jechoutek, Lacina – Kajínek, Zavřel