Kladno – Slavia 0:2 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 6:1 (kon.) | Třebíč – Šumperk 5:0 (kon.)
Litvínov – Chomutov 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 3:4 (0:2 po s.n.) | Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš 4:1 (kon.)
Litoměřice – Ústí n/L 3:4 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 2:3 (kon.) | Vsetín – Přerov 1:2 (kon.)
Zlín – Pardubice 3:5 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 6:4 (kon.) | Jihlava – Olomouc 1:2 (2:1 po s.n.)
Kobra – Tábor 6:4 (kon.) | SHK Hodonín – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 3:2 (po pr.)
Kopřivnice – Nový Jičín 1:3 (kon.)
Berani Zlín
3:5 (0:1, 3:2, 0:2)
HC Dynamo Pardubice
Úterý 22.08.2017, 18:00 • Zimní stadion Luďka Čajky • Přípravné zápasy

Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:11:23)

Díky lepší třetí třetině se z vítězství radují Pardubice. Viděli jsme nakonec poměrně zajímavý zápas, osm branek a jednu bitku. Zlín si připisuje v přípravě třetí prohru, Dynamo naopak sedmou výhru.

59:38
    Puk je v moci hostů a ti už zápas zřejmě v klidu dohrají.

59:00
    Minuta do konce, Zlín snad Šimbocha ani neodvolá z branky.

57:50
    Buly u branky Šimbocha.

57:34
    Pardubický gólman kryje další střelu. Domácí aspoň získali buly v útočné třetině.

56:27
    Po střele z kruhu se k odraženému kotouči dostal Popelka, ale nestačil ho uklidit do sítě Kacetla.

55:32
    Vondráček nabral rychlost, projel přes obránce až za brankou, ale tam jeho akci skončila.

53:44
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Nejprve se Rolinek neprosadil přes Freibergse, ale následná akce už brankou skončila. Puk se od Rolinka dostal k Antonínu Duškovi, ten vystřelil, Šimbochovi puk propadl a doklouzal se až za čáru. Asistence: Tomáš Rolinek.

52:19
    Roberts Bukarts si to namířil středem mezi obránci, ale k brance ani ke střele, se nedostal.

51:27
    Gago zakončoval z kruhu, ale jen do betonu Kacetla.

50:15
    Popelka se prokličkoval mezi obránci, přenechal puk spoluhráči, ale ten se ke střele nedostal.

49:42
    Roberts Bukarts tlačil puk z mezikruží k tyči pardubické branky, ale tu o kousek minul.

48:59
    Zakázané uvolnění a buly po levé ruce Kacetla.

48:49
    Fryšara se dostal k zakončení z kruhu, ale poté už bylo pískáno. Jeden ze Zlínských stál v brankovišti a ševci tak budou vykázáni z útočné třetiny.

46:53
    Kacetl zachytil zakončení Honejska do své náruče.

46:23
    Nahození od mantinelu, propadlo ochrannou síti a už ho má v moci jeden z malých fanoušků Zlína. Vhazovat se bude na útočné modré Pardubic.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 25. Popelka (Žižka, Veselý), 25. Sedláček (Valenta, Horák), 34. Okál (Sedláček, Ondráček) – 8. Rolinek (Dušek, Trončinský), 24. Treille (Vondráček), 27. Boyko (Beren, Starý), 44. Quenneville (Trončinský, Sýkora), 54. Dušek (Rolinek)

Berani Zlín: Šimboch (Kašík) – Řezníček, Nosek, Freibergs, Žižka, Valenta, Matějíček – Roberts Bukarts, Honejsek, Rihards Bukarts – Kubiš, Popelka, Veselý – Okál, Sedláček, Ondráček – Gago, Fořt, Fryšara.
    HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Vlk) – Cardwell, Wishart, Trončinský, Holland, Ščotka, Čáslava, Grebenyuk, Havlík – Vondráček, Treille, Perret, Rolínek, Dušek, P. Sýkora, J. Sýkora, Poulíček, Quenneville, Starý, Boyko, Beren.