Larnaka – Plzeň 0:0 (kon.) | Dynamo Kyjev – Marítimo 3:1 (kon.) | Östersunds FK – PAOK 2:0 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Legia 0:0 (kon.) | Zenit – Utrecht 2:0 (po pr.) | FK Oleksandrija – BATE 1:2 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Rheindorf Altach 2:2 (kon.) | Salzburg – Constanta 4:0 (kon.) | FK Sūduva – Ludogorec 0:0 (kon.)
Fenerbahce – Vardar 1:2 (kon.) | Fehérvár – Partizan Bělehrad 0:4 (kon.) | Skënderbeu – Dinamo Záhřeb 0:0 (kon.)
Midtjylland – Apollon Limassol 1:1 (kon.) | AEK Atény – Club Brugge 3:0 (kon.) | Marseille – Domžale 3:0 (kon.)
Rosenborg – Ajax 3:2 (kon.) | Braga – Hafnarfjördur 3:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Panathinaikos 1:0 (kon.)
Škendija – AC Milán 0:1 (kon.) | Hajduk Split – Everton 1:1 (kon.) | CZ Bělehrad – FK Krasnodar 2:1 (kon.)
Austria – Osijek 0:1 (kon.)
FK Oleksandrija
1:2 (1:0)
BATE Borisov
Čtvrtek 24.08.2017, 19:00Evropská liga (předkola) • Play-off

Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek dne. (21:03:02)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 3:5.
    Střely mimo: 3:3.
    Rohy: 8:3.
    Ofsajdy: 1:3.
    Fauly: 9:14.

Je za námi konec utkání, které nakonec zvládli po velkém obratu fotbalisté BATE Borisov. Ti po celkovém skóre 3:2 ve svůj prospěch postupují do základní skupiny Evropské ligy. Pro Oleksandriji cesta končí.

Ukrajinský celek měl dobře nakročeno, když šel v prvním poločase do vedení zásluhou Grytšuka, jenž proměnil přísně nařízenou penaltu. Během pěti minut se ve druhé půli dvakrát trefil Ivanič, čímž rozhodl o tom, že BATE postoupí dál.

90+8

90+7
    Rozhodčí Zelinka se začíná dívat na hodinky, dlouho se hrát nebude. O postupu je rozhodnuto, základní skupinu Evropské ligy si zahraje Bate Borisov!

90+6
    Míč do hry ze země poslal brankář BATE Ščerbinskij. Pro domácí fotbalisty začíná poslední minuta v předkole Evropské ligy, alespoň pro tento ročník.

90+5
    Hraje se na polovině hřiště, v držení míče jsou fotbalisté domácího mužstva. Snaží se překonat obranu BATE, ale myslím, že se jim to už nepovede.

90+4
    Zatímco ukrajinští fanoušci Oleksandrije jsou velmi zklamaní. Ani se jim nedivím, dobře rozehraný zápas ztratili domácí během pouhých pěti minut.

90+3
    Další centr do vápna hostů dokázala výborně obrana BATE odrazit mimo nebezpečné území. Lavička Borisova je na nohou, diváci v ochozech začínají slavit.

90+2
    Oleksandrija se nyní musí bránit náporu soupeře. BATE chce zřejmě rozhodnout třetí brankou, je ale jasné, že spíše fotbalisté v modrém hodlají zdržovat u rohového praporku.

90+1
    Rozhodčí Zelinka nastavil sedm minut nad rámec řádné hrací doby!

90
    Domácí posílají do vápna jeden centr za druhým, ale nedaří se jim dostat míč do branky. Už jim nezbývá příliš času.

89
    Střídání v týmu BATE Borisov: ze hřiště odchází Rodionov, přichází Jablonskij.

88
    Míč je na polovině hřiště, drží jej na svých kopačkách fotbalisté Oleksandrije. Snaží se dostat dopředu, ale je to velmi těžké proti dobré obraně Borisova.

87
    Střídání v týmu FK Oleksandrija: ze hřiště odchází Sitalo, přichází Kuliš.

86
    Hosté nyní hrají velmi chytře. Signevič si došel pro faul, což znamená ušetření dalších důležitých vteřinek.

85
    Pět minut před koncem základní hrací doby to vypadá, že hosté pošlou do hry dalšího obránce.

84
    Centr z levé strany v rukavicích udržel pozorný Ščerbitskij. BATE už nikam nespěchá, snaží se dobře bránit.

83
    Obránci Oleksandrije kombinují na vlastní polovině. Domácí ví, že zvrátit takový deficit bude velmi těžké.