Larnaka – Plzeň 0:0 (kon.) | Dynamo Kyjev – Marítimo 3:1 (kon.) | Östersunds FK – PAOK 2:0 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Legia 0:0 (kon.) | Zenit – Utrecht 2:0 (po pr.) | FK Oleksandrija – BATE 1:2 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Rheindorf Altach 2:2 (kon.) | Salzburg – Constanta 4:0 (kon.) | FK Sūduva – Ludogorec 0:0 (kon.)
Fenerbahce – Vardar 1:2 (kon.) | Fehérvár – Partizan Bělehrad 0:4 (kon.) | Skënderbeu – Dinamo Záhřeb 0:0 (kon.)
Midtjylland – Apollon Limassol 1:1 (kon.) | AEK Atény – Club Brugge 3:0 (kon.) | Marseille – Domžale 3:0 (kon.)
Rosenborg – Ajax 3:2 (kon.) | Braga – Hafnarfjördur 3:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Panathinaikos 1:0 (kon.)
Škendija – AC Milán 0:1 (kon.) | Hajduk Split – Everton 1:1 (kon.) | CZ Bělehrad – FK Krasnodar 2:1 (kon.)
Austria – Osijek 0:1 (kon.)
SC Braga
3:2 (1:1)
FH Hafnarfjördur
Čtvrtek 24.08.2017, 20:45 • Estádio AXA, Braga (kapacita: 30.286 diváků) • Evropská liga (předkola) • Play-off

Přestože mužstvo Hafnarfjörduru v utkání dvakrát vedlo, hubený náskok ani jednou neudrželo a kvůli gólu inkasovanému v nastavení odletí z Portugalska s porážkou 2:3. Braga se raduje! Vyhrála oba zápasy 4. předkola Evropské ligy a může se těšit na postup do skupinové fáze. (22:47:32)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 7:0. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 8:13.

90+5
    90+3. Dyego SOUSA - 3:2

90+3
    Braga právě vstřelila branku!
    Hrubice vyběhnuvšího Nielsena pohřbila hafnarfjördurskou naději na vítězství. Gólman islandského týmu chyboval při hlavičce mimo vápno a toho dokonale využil střídající DYEGO SOUSA, který dopravil míč do opuštěné brány. O postupujícím do skupiny Evropské ligy je tedy rozhodnuto!

90+1
    Polák Pawel Gil nastavil pět minut nad rámec řádné hrací doby. Braga se stáhla a brání skóre.

90
    Avizovaná třetí výměna v týmu SC Braga: Bruno Xadas přenechal své místo Fransérgiovi.

89
    Střídání chystá také trenér Bragy. Mělo by k němu dojít při nejbližším přerušení hry.

87
    Poslední výměna v týmu FH Hafnarfjördur: Crawforda nahradil B. Vidarsson.

87
    Střídání v týmu FH Hafnarfjördur: ze hřiště odchází Gudnason, přichází Valdimarsson.

87
    Za faul na D. Vidarssona si žlutou kartu vykoledoval Raúl Silva (SC Braga).

83
    Hosté jsou po inkasovaném gólu nervózní.
    80. PAULINHO - 2:2

80
    Deset minut před koncem domácí podruhé vyrovnávají a jsou blízko postupu do základní skupiny Evropské ligy! Po centru zprava Dyego Sousa hlavou přiťukl balon PAULINHOVI a ten bez přípravy prostřelil Nielsena. Autor gólu má zaděláno na hattrick!

79
    Za držení Paulinha za dres uviděl žlutě zbarvený kartonek Bödvarsson (FH Hafnarfjördur).

78
    Střídání v týmu SC Braga: dohrál Ricardo Horta a místo něj nastoupil Fábio Martins.

76
    Ricardo Horta chtěl roztáhnout hru doleva, ale jeho přihrávka na Jeffersona byla příliš dlouhá. Balon skončil v zámezí a zpět do hry ho uvedou hosté.

74
    Hra nyní zabředla do středu hřiště.

72
    Do konce zápasu zbývá nějakých dvacet minut. Pokud průběžné skóre zůstane stejné i po vypršení řádné hrací doby, bude následovat prodloužení.

Lukáš Jasoněk

Branky: 39. Paulinho, 80. Paulinho, 90+3. Sousa – 16. Bödvarsson, 51. Bödvarsson

Karty:   87. Silva (BRG) – 42. Doumbia (HAF), 60. D. Vidarsson (HAF), 79. Bödvarsson (HAF)

SC Braga: Matheus – Esgaio, Viana, Silva, Jefferson – Vukčević (C), Danilo, Horta (78. Martins) – Xadas (90. Fransérgio), Stoiljković (71. Sousa), Paulinho
    Náhradníci: Moreira – Rosić, Hassan, Martins, Fransérgio, Goiano, Sousa

FH Hafnarfjördur: Nielsen – Gudmundsson, P. Vidarsson, Doumbia, Bödvarsson – Björnsson (67. Dvorneković), D. Vidarsson (C), Pálsson – Crawford (87. B. Vidarsson), Lennon, Gudnason (87. Valdimarsson)
    Náhradníci: Jóhannesson – D'Ulivo, Olafsson, Valdimarsson, B. Vidarsson, Björnsson, Dvorneković

Rozhodčí: Gil – Sapela, Borkowski (všichni Polsko)