PSG – Saint-Étienne 3:0 (kon.)
Paris Saint-Germain
3:0 (1:0)
AS Saint-Étienne
Pátek 25.08.2017, 20:45 • Parc des Princes, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera, případně dobrou noc. (22:46:23)

Druhá půle nabídla nakonec dva góly, znovu se síť rozvlnila pouze za hostujícím brankářem. Aréola dnes mnoho práce neměl, ovšem za dva bravurní zákroky je nutné ho pochválit. Ani Ruffier se nemá za co stydět, ani za jeden gól nemohl.

90+5

90+4
    Draxler dobře pronikl do pokutového území, zakončit se mu nepovedlo, ovšem míč se odrazil k jeho spoluhráči, Rabiot ovšem střílel vysoko nad bránu. Příliš mrzet jej to ale nemusí.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.
    89. Edinson CAVANI - 3:0

89
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    Tak to byla krásná akce v podání PSG v samém závěru zápasu. Neymar poslal míč na pravou stranu Meunierovi, ten adresoval přihrávku před bránu, kde míč patičkou ztečoval za tentokrát zcela bezmocného Ruffiera EDINSON CAVANI.

88
    To na druhé straně musel Ruffier ukázal svůj um, střelu mířící pod horní tyč bravurně vyškrábl nad břevno.

88
    Žlutou kartu dostává Oussama Tannane (AS Saint-Étienne).

86
    Hostům snaha nechybí, další střelu z dálky riskl Pajot, ovšem co jim schází je přesnější muška, hostující hráč mířil rovněž nad bránu.

84
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain F.C.: ze hřiště odchází Javier Pastore, přichází Giovani Lo Celso.

83
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain F.C.: ze hřiště odchází Ángel Di María, přichází Julian Draxler.

82
    Krátce na to střílel Pastore, ale Ruffier nemusel zasáhnout.

81
    Další nepřesný pas před bránu, nový muž na hřišti Berchiche si přihrávku moc nerozmýšlel a míč jen tak někam poslal.

80
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain F.C.: ze hřiště odchází Layvin Kurzawa, přichází Yuri Berchiche.

78
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Romain Hamouma, přichází Oussama Tannane.

76
    Neymar dobře přiklepl míč Di Maríovi, tomu trestuhodně ve velké šanci míč utekl od kopačky.
    Radost domácích fotbalistů po druhé brance.

74
    Málem byl k vidění vlastní gól, zřejmě Perrin to byl, kdo tečoval míč na vlastní bránu a Ruffier zasáhl na poslední chvíli. K odraženému balónu se dostal Cavani, a ač měl před sebou odkrytou svatyni hostů, zamířil vysoko nad.

Petr Frömel

Branky: 20. Cavani (pen.), 51. Motta (Marquinhos), 89. Cavani (Meunier)

Karty:   39. Meunier (PSG), 45+1. Kimpembe (PSG) – 19. Janko (SET), 50. Théophile-Catherine (SET), 88. Tannane (SET)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 7:5. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 20:12.
    Paris Saint-Germain: Aréola – Marquinhos, Meunier, Kimpembe, Kurzawa (80. Berchiche) – Pastore (84. Lo Celso), Motta, Rabiot – Di María (83. Draxler), Cavani, Neymar.
    Náhradníci: Trapp – Dani Alves, Berchiche, Draxler, Lo Celso, Nkunku, Silva.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Janko, Gabriel Silva (72. Lacroix), Théophile-Catherine, Perrin, Pierre-Gabriel – Dabo, Selnaes, Maiga (65. Pajot) – Hamouma (78. Tannane), Bamba.
    Náhradníci: Moulin – Lacroix, Berić, Diony, Dioussé, Pajot, Tannane.

Rozhodčí: C. Turpin – N. Danos, C. Gringore