Belenenses – Setúbal 1:1 (kon.)
CF OS Belenenses
1:1 (1:0)
Vitória FC Setúbal
Pátek 25.08.2017, 21:30 • Estádio do Restelo, Lisabon • Portugalská Primeira Liga • 4. kolo

Z mé stranky to bude zřejmě všechno. Přeji vám příjemný víkend a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (23:33:49)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:8. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 24:16.

Předehrávka čtvrtého kola portugalské ligy přinesla velmi zajímavou podívanou, i když to na první pohled nevypadalo. O první branku čtvrtého kola se postaral Gonçalo Paciência, který si připsal nešťastný vlastní gól. Rozhodčí poté odpískal penaltu proti hostům, jenže po zhlédnutí opakovaného záběru svůj verdikt zrušil. Druhý poločas byl ze začátku docela nezáživný, ale čím se blížil konec, výkony obou týmů gradovaly. Až v 81. minutě se Setúbal dočkal vyrovnání zásluhou Nuna Pinta. Konec zápasu byl i přes vyloučení Vincenta Sassa dost vyrovnaný, zápas jednoduše mohl skončit jakkoliv.

90+4

90+4
    Rohový kop nevyšel podle představ, rozhodčí za pár sekund ukončí toto utkání.

90+4
    Belenenses bude v závěru utkání rozehrávat rohový kop.

90+3
    Žlutou kartu dostává Costinha (Vitória FC Setúbal).

90+3
    Muriel si došel pro míč a snažil se rozehrát, jenže odkop se nepovedl a hned z toho byla nebezpečná šance pro hosty.

90+2
    Máme ještě před sebou dvě minuty nastavení a domácí obranu čeká pořádná šichta. Uvidíme, zda Setúbal využije tuto krátkou přesilovku.

90+1
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Vincent Sasso (CF OS Belenenses).

90+1
    Rozhodčí dnešního zápasu nastavil čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Rozběhnula se nám poslední minuta základní hrací doby tohoto zápasu. Setúbal je u míče a postupuje směrem k domácí brance.

89
    Belenenses se snaží dostat do opětovného vedení, ale v koncovce se domácím nedaří, tak jako v prvním poločase.

88
    Žlutou kartu dostává Vincent Sasso (CF OS Belenenses).

88
    I na druhé straně se něco děje. Pedro Trigueira se musel natáhnout ke své tyčce proti střele střídajícího Femiho Baloguna.

87
    Rozhodčí po rozehrání rohového kopu odpískal faul na domácího brankáře, takže z rohového kopu nic nebezpečného není.

86
    Muriel podržel svůj tým proti nebezpečné střele, kterou měl na svědomí Rafinha. Setúbal bude rozehrávat svůj další rohový kop.

85
    Pět minut do konce základní hrací doby tohoto zápasu a na trávníku se opět začíná přiostřovat. Rozhodčí však své kartičky zatím nechává v kapse.