Chabarovsk – Spartak 0:0 (kon.) | CSKA Moskva – Groznyj 0:1 (kon.) | Zenit – Rostov 0:0 (kon.)
FK Krasnodar – Dynamo 2:0 (kon.)
CSKA Moskva
0:1 (0:1)
FK Achmat Groznyj
Neděle 27.08.2017, 16:30 • VEB Arena, Moskva • Ruská Premier Liga • 8. kolo

Domácí celek byl celý zápas aktivnější, dokázal si vypracovat mnoho střeleckých pozic, ale proměnit neuměl ani jednu. Hostující celek vyhrává tento duel, neboť se na konci prvního poločasu prosadil Zaur Sadajev. (18:29:16)

90+6

90+5
    Milad Mohammadi se vrací zpět do hry. Alexandr Golovin vypálil, jeho ránu kryje gólman.

90+4
    Rohový kop pro domácí fotbalisty. Ti ale nedokázali přesněji nacentrovat před branku.

90+4
    Moskva se pokouší něco vymyslet, ale nedokáže prostřelit koncentrovanou obranu Achmatu.

90+3
    Ismael Silva Lima je odnášen z hrací plochy na nosítkách. Za autovou čárou bude ošetřen.

90+2
    Domácí celek se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, ale zatím marně. Vitinho vybojoval rohový kop pro svůj tým.

90+1
    Magomed Mitrišev nedokázal v situaci dva na jednoho přesněji vypálit. Jeho rána končí výrazně mimo.

90+1
    Nastavovat se bude celkem pět minut.

90
    Vasilij Berezuckij se dostal do zakončení, ale jeho ránu bez přípravy zablokoval obránce.

89
    Domácí brankář si dokázal poradit s nepříliš důrazným pokusem Mohammadiho.

87
    Dostáváme se do finální fáze druhého poločasu, momentálně se CSKA nemůže propracovat na útočnou polovinu.

86
    Mnoho času už Moskva na vyrovnání nemá. Hostující obrana hraje nyní velmi dobře a zodpovědně. Dobrý výkon také podává gólman Jevgenij Gorodov.

84
    Teď už ale znovu domácí fotbalisté vybojovali míč a dostali se na útočnou polovinu. Georgi Milanov dobře vypálil, ale jeho pokus zablokoval obránce.

82
    Ablaye Mbengue se dostal do vyložené střelecké pozice, Magomed Mitrišev mu přenechal míč. Prvně jmenovaný ale vypálil mimo branku. Míč byl ale tečovaný, a tak budou mít hosté k dispozici rohový kop.

82
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Rizvan Ucijev, přichází Andrej Semjonov.

81
    Deset minut hry nás dělí od konce druhého poločasu, aktivněji nyní hrají domácí fotbalisté. Ale nemohou se prosadit. Budou mít k dispozici rohový kop.

80
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Alan Dzagojev, přichází Georgi Milanov.

Jan Prošek

Branky: 45. Sadajev (Mitrišev)

Karty:   53. Ángel (GRZ), 65. Gorodov (GRZ), 78. Ucijev (GRZ)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 10:5. Střely mimo: 10:4. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 7:13.
    CSKA Moskva: Akinfejev – Ščennikov, Ignaševič, V. Berezuckij, Vasin (63. Čalov), Mário Fernandes – B. Natcho, Wernbloom, Golovin – Dzagojev (80. G. Milanov), Vitinho.
    Náhradníci: Pomazun – A. Berezuckij, Čalov, Chosonov, Kučajev, G. Milanov, Nababkin, Olanare, Žamaletdinov.

FK Achmat Groznyj: Gorodov – Ucijev (82. Semjonov), Sampaio, Ángel, Rodolfo, Mohammadi – Bernard Berisha (76. Mbengue), Švec, Silva Lima, Mitrišev – Sadajev (67. Ivanov).
    Náhradníci: Gudijev – Achjadov, Bacujev, Ravanelli, Ivanov, A. Kadyrov, Mbengue, Plijev, Roshi, Semjonov, Ch. Kadyrov.