Club Brugge – Standard 4:0 (kon.) | Gent – Anderlecht 0:0 (kon.) | Oostende – Antverpy 3:4 (kon.)
KV Oostende
3:4 (1:0)
Royal Antverpy
Neděle 27.08.2017, 20:00 • Versluys Arena, Ostende • Belgická liga • 5. kolo

To je ode mne vše, krásný zbytek večera a u dalších přenosů nashledanou. (21:55:56)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 8:8. Střely mimo: 6:5. Rohy: 7:3. Fauly: 22:10.

Nevím, kde začít s popisem utkání. První poločas byl spíše nudný a druhý poločas na něj úspěšně navázal. DOmácí měli více ze hry, paradoxně to však byli hosté, kteří se v 55. minutě radovali z vyrovnání. V 78. minutě Matheus poslal hosty do vedení a potě se roztočil neuvěřitelný gólový kolotoč. Během poslední čtvrthodinky jsme viděli hned 5 gólů, přestřelu však vyhráli hosté 4:3. Royal Antverpy FC se tak radují z nečekaného vítězství.

90+3

90+2
    DOmácí mají neskutečný tlak. Dočkáme se vyrovnání?
    89. Ibrahima CONTÉ - 3:4

89
    Oostende právě vstřelilo branku!
    A je to zas o gól! Chyba byla tentokrát na straně hostů, míč se se štěstím dostal k domácím a IBRAHIMA CONTE dává velmi tvrdou ranou krásný gól.
    88. Ivo RODRIGUES - 2:4

88
    Antverpy právě vstřelily branku!
    IVO RODRIGUES Dává již 5. branku druhého poločasu! Hned 2 ohromné hrubky domácí obrany způsobily, že se skákavý centr dostává až k Rodriguesovi a ten ho posílá do horního růžku. Neskutečné, co se děje v posledních minutách.
    87. Zinho GANO - 2:3

87
    A máme tu drama. Na centr si krásně naskočil ZINHO GANO a nechytatelnou hlavičkou překonává bezmocného Bolata. Tak to je zápletka na konci utkání.

86
    Střídání v týmu ROyal Antverpy FC; odchází S.Limbombe a přichází N.Ghandri.

86
    Domácí už mají jen 5-6 na to, aby zvrátili nepříznivý stav utkání!

84
    Jako bych to přivolal, střídání v týmu KV Oostende; odchází F.Canesin, A.Jali a R.Rezaeian a přichází I.Conté, J.Akpala a K.Vandendriessche.

83
    Střídání jsou dnes zakázána? V 83. minutě zatím nikdo nestřídal.
    80. Stallone LIMBOMBE - 1:3

80
    Tak to je neskutečné! Místo aby tlačili domácí, Antverpy nejspíše rozhodují. STALLONE LIMBOMBE si excelentně zpracoval dlouhý centr, obhodil si vybíhajícího Prota a do prázdné brány zasouvá bez problémů balón. Domácí jsou v šoku!
    78. MATHEUS - 1:2

78
    MATHEUS DOMINGEUS dává krásný gól po rohovém kopu. Míč propadl na kopačku tohoto borce a ten bez přípravy placírkou posílá kulatý nesmysl přímo do šibenice Protovy branky. Stav je tak pro domácí nepříznivý 1:2.

Martin Primus

Branky: 36. Berrier (pen.), 87. Gano, 89. Conté – 55. Rodrigues, 78. Matheus, 80. Limbombe, 88. Rodrigues

Karty:   25. Duplus (ANY), 36. Corryn (ANY), 72. Bolat (ANY)

KV Oostende: Proto (C) – Rezaeian (84. Vandendriessche), Rozehnal, Milić, Siani – Jali (84. Akpala), Canesin (84. Conté) – Berrier, Musona, Gano – Bjelica.
    Náhradníci: Dutoit – Akpala, Bossaerts, Conté, Jonckheere, Lombaerts, Vandendriessche.

Royal Antverpy: Bolat – Duplus, Arslanagic, Batubinsika, Matheus – Haroun, Corryn – Rodrigues, Hairemans, Limbombe (86. Ghandri) – Jaadi.
    Náhradníci: Debaty – N´Diaye, Koné, Randriambololona, Stojanovič, Achter, Ghandri.

Rozhodčí: Boucaut A. (Belgie)