Guingamp – Štrasburk 2:0 (kon.) | Angers – Lille 1:1 (kon.) | Monaco – Marseille 6:1 (kon.)
Angers SCO
1:1 (0:0)
Lille OSC
Neděle 27.08.2017, 17:00 • Stade Raymond Kopa, Angers • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo

Z dnešního utkání je to ode mne všechno. Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dne! (19:01:37)

Dnešní utkání končí po vyrovnaném souboji remízou 1:1. Oba celky si v průběhu zápasu vytvořily nějaké ty šance. Nejprve se prosadil po rohovém kopu hlavičkou v 60.minutě Lassana Coulibaly, avšak vedení domácím nevydrželo ani 10 minut, když v 68.minutě nádherně zavěsil k pravé tyči Nicolas De Préville. Výsledné skóre je vzhledem k poměrně vyrovnané hře obou celků spravedlivým výsledkem, ačkoliv je to zejména pro Lille další citelná ztráta.

90+5

90+4
    Pravděpodobně poslední šance dnešního zápasu končí hvizdem hlavního sudí, ten viděl při hlavičkovém souboji ve vápně zasáhnout míč Pavlovićovu ruku.

90+3
    Alonso zblokoval nástřel do vápna na rohový kop.

90+2
    Míč mimo hrací plochu, aktuálně mají k ohrožení branky blíže hráči Angers.

90+1
    Sudí Rainville nastaví druhý poločas o 4 minuty.

90+1
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Nicolas Pépé, přichází Imad Faraj.

90
    Bissouma se prodral s míčem až do pokutového území, ale tam z dobré pozice vysoce přestřelil Letellierovu svatyni.

89
    Hosté se nadechují k pravděpodobně jednomu z posledních ofenzivních tažení.

87
    Před gólmanem Letellierem zůstává ležet jeden z jeho spoluhráčů, konkrétně se jedná o Coulibalyho, který pravděpodobně odnesl předchozí souboj s Poncem.

86
    Míč se pohybuje ve středovém kruhu, kde o něj oba celky svádí pečlivý souboj.

85
    K rozehrávce balónu se postavil kapitán domácích Mangani, bohužel, jeho projektil směroval do Maignanovy otevřené náruče.

84
    Přímý kop pro Angers SCO.

82
    Sunu obdržel ve vápně nadýchaný centr od Taita, vypálit však dokázal jen mimo tři tyče.

81
    Deset minut. Přesně tolik času ještě zbývá oběma celkům, aby získali stav utkání na svojí stranu.

80
    Žlutá karta pro hosty již popáté! Ponce při otočce na středu hřiště přišel o balón a při natažení se dopadl kopačkou na soupeřovu nohu.

79
    Hráči v červených dresech se usadili na soupeřově polovině hřiště, jenže o tuto výhodu přicházejí kvůli ofsajdu Pépého.