Kladno – Motor ČB 3:0 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 1:2 (po pr.) | Trenčín – Olomouc 1:5 (kon.)
K. Vary – Landshut 8:1 (kon.) | Kolín – Dvůr Králové n. L. 10:0 (kon.) | Sokolov – Most 4:5 (kon.)
Bílina – Děčín 0:0 (zruš.) | Jablonec n/N – Trutnov 0:0 (odl.) | Mor. Budějovice – Pelhřimov 8:3 (kon.)
Frýdek-M. – Přerov 3:4 (0:1 po s.n.) | Opava – Kopřivnice 5:4 (2:1 po s.n.) | SHK Hodonín – Trnava 2:3 (kon.)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 3:1 (kon.) | Poruba 2011 – Vítkovice 0:8 (kon.) | Detva – Orange 20 4:2 (kon.)
Prostějov – Třebíč 3:4 (po s.n.) | Tábor – Havlíčkův Brod 0:6 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 4:2 (kon.)
Havířov – Nové Zámky 4:5 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 2:4 (kon.) | Jihlava – Zlín 3:1 (kon.)
Slavia – Pardubice 3:2 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
0:8 (0:2, 0:3, 0:3)
HC Vítkovice Ridera
Úterý 29.08.2017, 18:00 • RT TORAX Arena • Přípravné zápasy

Po městském derby:

Hostující celek HC Vítkovice Ridera jasně ovládl ostravské derby. Cestu k tomuto vítězství nastoupili hráči v modré už v první třetině kdy se gólové prosadili Lev a Stránský. Po druhé třetině byl stav 0:5 i díky dvěma slepeným zásahům ve 35. minutě. V poslední třetině přidali hosté ještě další tři branky a zvítězili 0:8.

Ode mne je to dnes vše, přeji krásný zbytek večera a těším se s vámi u dalších online přenosů. (19:58:33)

59:14
    Klok pálil těsně nad horní tyč!

59:00
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:45
    Kubáň raději přikryl puk a hra se přerušuje.

57:54
    Roman nastřelil horní tyč!

56:48
    Kubáň instinktivně vyrazil střelu Urbance od modré a zabránil deváté brance ve své síti.

54:16
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    ONDŘEJ ROMAN obral jedno z domácích obránců o puk a následně zakončil do vrchní části branky! Bez asistence.

53:58
    Stejskal jel sám na Dolejše, neměl však už v nohách mnoho sil a Roman jej stihl dobruslit!

53:15
    Tomáš Jáchym ihned po buly získal kotouč a poslal jej na volného ROMANA SZTURCE – ten měl už snadnou práci a posunul puk do prázdné branky!. Asistence: Tomáš Jáchym.

52:14
    Ballner se pokoušel prodrat mezi dvojící hostujících obránců – tím mu však zastavili přístup do útočného pásma.

51:20
    Romanova formace dnes domácím zatápí nejvíce – teď si opět její útočné trio vypracovalo několik slibných příležitostí.

50:36
    Zajímavě rozjetou akci Poruby zastavuje ofsajd.

49:48
    Stránský byl v obrovské šanci, když se před brankou objevil nikým nechráněný puk! Vítkovický útočník ale při pokus o kličku nechal kotouč za sebou.

49:18
    Dobrý zákrok Kubáně! Ten si našel prudkou střelu v chumlu bránících a clonících hráčů před svou svatyní!

48:42
    Dolejš dobře položil svůj beton a vychytal Gelnarův pokus! Skóre se nemění!

48:42
    Uvidíme trestné střílení, které provede Gelnar.

48:03
    Tohle byla největší šance domácích – Bail ale po přihrávce upadl a nemohl zakončit.

Jan Meichsner

Branky a nahrávky: 9. Lev (Trška, Dej), 14. Stránský (Tybor), 32. Tybor (Květon), 35. Lev (Olesz, Trška), 35. Stránský (Kurovský, Klok), 42. Květoň (Trška), 54. Szturc (Jáchym), 55. Roman

HC RT TORAX Poruba 2011: Kubáň, (Kůdela) – Popela, Janota, Puškár, Adam, Dresler, Bail, Kaluža, Baca – Slavík, Haas, Zachar, Ballner, Káňa, Zdeněk, Luka, Gelnar, Schwarz, Ollender, Sztefek, Fojtík, Stejskal, Chomič
    HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Urbanec, Hrbas, Klok, Puzič, Výtisk, Trška, Krenželok, Rudl, – Květon, Roman, Tybor, Lev, Zdráhal, Kucsera, Kolouch, Dej, Stránský, Jáchym, Szturc

Rozhodčí: Mikula, Janda R.– Cirkl, Hlavatý