Bulharsko – Švédsko 3:2 (kon.) | Francie – Nizozemsko 4:0 (kon.) | Lucembursko – Bělorusko 1:0 (kon.)
Maďarsko – Lotyšsko 3:1 (kon.) | Portugalsko – Faerské ostrovy 5:1 (kon.) | Švýcarsko – Andorra 3:0 (kon.)
Kypr – Bosna 3:2 (kon.) | Řecko – Estonsko 0:0 (kon.) | Belgie – Gibraltar 9:0 (kon.)
Lucembursko
1:0 (0:0)
Bělorusko
Čtvrtek 31.08.2017, 20:45Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina A

V tomto zápase dokázalo Lucembursko porazit svého soupeře. Zápas, který byl dlouhou dobu bezbrankový dokázal rozhodnout v šedesáté minutě po krásné akci Daniel da Mota, který přijal výborný pas od spoluhráče. Bělorusko se marně pokoušelo najít recept na domácí defenzivu. (22:41:47)

90+4

90+3
    Hostující hráč se před domácí brankou dopustil faulu, volný kop tak bude mít k dispozici Lucembursko. Rozehrávky se chopil brankář Jonathan Joubert.

90+2
    Momentálně se hra odehrává na polovině hrací plochy, kde probíhají tvrdé souboje o míč.

90+1
    Tato akce ke gólu nepovede, neboť byl Dzjanis Lapceu nachytaný v postavení mimo hru. Běloruská přímočará akce rychle končí.

90+1
    Celkem čtyři minuty se nastaví nad rámec základních devadesáti. Čtyři minuty mají hosté na pokus o vyrovnání.

90
    Chris Philipps bude mít k dispozici volný kop. To už běží poslední minuta poločasu. Uvidíme, kolik minut bude sudí nastavovat.

89
    V poklidném tempu se zápas dohrává, Bělorusko stále zkouší dohnat jednobrankové manko, ale domácí Lucembursko hraje takticky velmi dobře.

88
    Žlutou kartu dostává Sjarhej Balanovič (Bělorusko).

87
    Žlutou kartu dostává Stanislau Drahun (Bělorusko).

86
    Olivier Thill rozehrával volný kop ze střední vzdálenosti, jeho pokus vůbec nebyl špatný, Sjarhej Černik se pořádně protáhl, ale na míč nedosáhl. Končí mimo branku.

85
    Stanislau Drahun dobře vypálil ze střední vzdálenosti, ale jeho pokud mířil jen do středu branky, kde byl pozorný.

85
    Sergej Macvejčik dlouhým nákopem hledal spoluhráče, který byl ovšem obsazený, a tak se hostující tým do šance nedostal.

83
    Domácí hráč si příliš tvrdě počínal v osobním souboji, a tak budou rozehrávat fotbalisté Běloruska.

82
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

81
    Málem to nyní Bělorusku vyšlo. Výborně vypálil Dzjanis Lapceu, jehož pokus jen o malý kousek minul pravou tyčku branky. Nechybělo mnoho a bylo vyrovnáno.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce druhého poločasu, uvidíme, zda najde hostující celek ještě dostatek sil na pokusy o zdramatizování zápasu.

78
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Christopher Martins, přichází Jan Ostrowski.

78
    Daniel da Mota fauloval soupeře, a tak budou rozehrávat hostující fotbalisté. Nejprve ale domácí střídání.