Uganda – Egypt 1:0 (kon.) | Guinea – Libye 3:2 (kon.)
Guinea
3:2 (2:0)
Libye
Čtvrtek 31.08.2017, 19:00 • Stade du 28 Septembre (Conakry) • Kvalifikace MS (Afrika) • Skupina A

Je dobojováno! Divoký konec utkání nakonec znamenal vítězství domácí Guiney. Ta v posledních minutách strhla vedení na svojí stranu. (20:54:49)

90+4
    90+3. BANGOURA - 3:2

90+3
    Guinea právě vstřelila branku!
    Domácí strhávají vedení na svojí stranu! Rozdílovým střelcem je ALKHALI BANGOURA.

90
    Domácí promarnili luxusní dvoubrankový náskok. To musí hodně mrzet, neboť obě branky inkasovaly pár minut před koncem utkání.
    89. ZUWAY - 2:2

89
    Libye právě vstřelila branku!
    Tak to je neuvěřitelné, protože Libye vyrovnává stav utkání! Úspěšným střelcem je AKRAM ZUWAY.
    88. SABOU - 2:1

88
    Tak přeci jenom, hosté vykřesali naději alespoň na jeden bod! Úspěšným střelcem je MOTASEM SABOU.

88
    Ještě jeden roh pro Libyi. Centr tentokráte letěl k penaltovému puntíku, kde byla nejvýše ve vzduchu hlava protihráče.

86
    Pět minut do konce dnešního střetnutí. Vypadá to, že se hosté pokoušejí o sevření svého protivníka.

84
    Čas kvapí a kvapí. Domácí hrají přesně tak, jak jim to vyhovuje. Tedy s míčem na kopačkách a navíc daleko do své branky.

83
    Také Libye měla k dispozici rohový kop, který opět nebyl zahrán zrovna ideálně. Domácí brankář bude vykopávat.

82
    Druhý rohový kop Guiney nebyl vůbec špatný, i tak byl centrovaný balón odvrácen z pokutového území.

81
    Míč se nyní dostává z kopačky na kopačku. Ani jedno mužstvo není schopno si dát dvě, tři přesné přihrávky.

81
    Střídání v týmu Guinea: ze hřiště odchází Demba Camara, přichází Sekou Camara.
    Střídání v týmu Libye: ze hřiště odchází Ellafi, přichází Ghanudi.

80
    Navíc domácí mužstvo je stále směrem dopředu aktivnější, nyní ale Guinea nepochodila s rychlým výpadem.

79
    Do konce utkání zbývá necelých deset minut. Guinea pohodlně kráčí za prvním vítězstvím, její dnešní soupeř není schopen kloudnější akce.

77
    Hosté si dokonce vytvořili zajímavou standardní situaci, která ale ani tentokráte neznamenala větší rozruch před brankou.