Prostějov – Pardubice 2:1 (kon.) | Košice – Tychy 4:3 (po pr.) | Olomouc – Zlín 2:3 (kon.)
Slavia – Plzeň 0:4 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:2 (2:1 po s.n.) | Litvínov – Kladno 5:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Sparta 3:2 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 6:5 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 5:4 (kon.)
Vsetín – Třebíč 3:4 (2:3 po s.n.) | Děčín – Řisuty 4:3 (2:1 po s.n.) | Znojmo – MAC Budapešť 5:3 (kon.)
Nymburk – Kolín 0:5 (kon.) | Kobra – Letňany 8:1 (kon.) | Frýdek-M. "B" – Poruba "B" 8:4 (kon.)
Písek – Motor ČB junioři 3:4 (1:2 po s.n.)
po s.n. (2:3)
VHK ROBE Vsetín
3:4 (2:2, 1:1, 0:0 - 2:3)
SK Horácká Slavia Třebíč
Čtvrtek 31.08.2017, 18:00 • Zimní stadion Na Lapači • Přípravné zápasy
Předzápasové kurzy: 2.25 4.5 2.25
Partner:
     
    Konec zápasu. (22:34:49)
    HAVRÁNEK - 3:4
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým SK Horácká Slavia Třebíč.

    Rozhodující nájezd proměnil TOMÁŠ HAVRÁNEK a Třebíč tak slaví úspěšnou generálku před startem WSM Ligy.
     
    7. série
    2:3
    Havránek proměňuje.
     
    7. série
    2:2
    Markovič neproměňuje.
     
    6. série
    2:2
    Gajarský neproměňuje.
     
    6. série
    2:2
    Vávra neproměňuje.
     
    5. série
    2:2
    Karafiát neproměňuje.
     
    5. série
    2:2
    Havránek proměňuje.
     
    4. série
    2:1
    Teper neproměňuje.
     
    4. série
    2:1
    Gajarský proměňuje.
     
    3. série
    2:0
    Slováček proměňuje.
     
    3. série
    1:0
    Kusko neproměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Březina neproměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Zohorna neproměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Podešva proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Vodný neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.

    Jan Tajzler

    Branky a nahrávky: 11. Šilhavý (Kajaba), 15. Slováček (Podešva), 21. Březina (Markovič, Pokorný) – 4. Erat (Vágner, Kaláb), 19. Půža (Erat, Malec), 40. Král (Půža, Paták), rozh. náj. Havránek

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Vodný (TRE)
    1:0   Podešva (VSE)
    2. série:
    1:0   Zohorna (TRE)
    1:0   Březina (VSE)
    3. série:
    1:0   Kusko (TRE)
    2:0   Slováček (VSE)
    4. série:
    2:1   Gajarský (TRE)
    2:1   Teper (VSE)
    5. série:
    2:2   Havránek (TRE)
    2:2   Karafiát (VSE)
    6. série:
    2:2   Vávra (VSE)
    2:2   Gajarský (TRE)
    7. série:
    2:2   Markovič (VSE)
    2:3   Havránek (TRE)


    VHK ROBE Vsetín: Horčička (Šurý) – Frolo, Holomek, Hryciow, Teper, Janáček, Dundáček, Ostrčil – Pokorný, Vítek, Podešva, Šilhavý, Karafiát, Markovič, Hořanský, Vrána, Vávra, Kajaba, Slováček, Finsterle, Březina.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Svoboda) – Spurný, Půža, Kaláb, Mikyska, Vágner, Hort, Sedláček – Malec, Paták, Erat, Dolníček, Gajarský, Mlynář, Kusko, Král, Vodný, Wasserbauer, Havránek, Kristl, Zohorna.