Prostějov – Pardubice 2:1 (kon.) | Košice – Tychy 4:3 (po pr.) | Olomouc – Zlín 2:3 (kon.)
Slavia – Plzeň 0:4 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:2 (2:1 po s.n.) | Litvínov – Kladno 5:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Sparta 3:2 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 6:5 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 5:4 (kon.)
Vsetín – Třebíč 3:4 (2:3 po s.n.) | Děčín – Řisuty 4:3 (2:1 po s.n.) | Znojmo – MAC Budapešť 5:3 (kon.)
Nymburk – Kolín 0:5 (kon.) | Kobra – Letňany 8:1 (kon.) | Frýdek-M. "B" – Poruba "B" 8:4 (kon.)
Písek – Motor ČB junioři 3:4 (1:2 po s.n.)
po s.n. (2:3)
VHK ROBE Vsetín
3:4 (2:2, 1:1, 0:0 - 2:3)
SK Horácká Slavia Třebíč
Čtvrtek 31.08.2017, 18:00 • Zimní stadion Na Lapači • Přípravné zápasy
    HAVRÁNEK - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým SK Horácká Slavia Třebíč.

Rozhodující nájezd proměnil TOMÁŠ HAVRÁNEK a Třebíč tak slaví úspěšnou generálku před startem WSM Ligy.

56:35
    Vsetín bude mít v závěru možnost přesilové hry, menší trest pro Půžu za zdržování hry.

55:32
    Dnešní utkání sleduje 1590 diváků.

47:44
    Přesilová hra tentokrát pro Vsetín, vyloučen je Malec, dvě minuty hákování.

44:38
    Vyloučení na straně Vsetína, dvě minuty za podražení pro Tomáše Vávru.

39:51
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Horácké Slavii se těsně před odchodem do šaten podařilo vyrovnat! Třebíč se dokázala usadit v útočném pásmu a ke střele od modré čáry se odhodlal Půža, jeho ránu pak dokázal za Horčičkova záda usměrnit TADEÁŠ KRÁL. Asistence: Václav Půža, Lukáš Paták.

36:34
    Lavička Třebíče potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odsedí Gajarský.

29:11
    Nyní se navíc budou muset Bíle hvězdy bránit. Menší trest za hákování obdržel Spurný.

28:19
    Chyba v rozehrávce Třebíče, které mohl využít Šilhavý, zkoušel to kličkou do bekhendu, ale pohotovou lapačkou se prezentoval i třebíčský brankář Jekel!

24:39
    Vsetín v náporu, nejprve se na brankáře řítil osamocený Šilhavý, třebíčský brankář jej však vychytal, následně pálil od modré Holomek a tentokrát Třebíč zachránila tyč!

20:16
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Valaši se dokázali hned v úvodu druhé periody dostat do útočného pásma a dokonale rozebrat obranu Třebíče. Kotouč směřoval od Pokorného k Markovičovi, jenž se neukvapil se střelou a všiml si zcela nepokrytého DAVIDA BŘEZINY, jenž zakončoval do prázdné branky. Asistence: Jaroslav Markovič, Dominik Pokorný.
    18:28 PŮŽA - 2:2

18:28
    Bíle hvězdy se jako blesk z čistého nebe dočkávají vyrovnání. Protiútok Třebíče zakončil VÁCLAV PŮŽA, když se po levém křídle dostal až ke střele a vsetínskému brankáři Horčičkovi kotouč nešťastně přepadl přes ruku. Asistence: Roman Erat, Ondřej Malec.

18:05
    Znovu velmi dobře sehraná akce zelenožlutých, Vrána poslal zadovku přes šíří útočného pásma, obránce Ostrčil zkušeně prodloužil na Kajabu, jenž zakončoval z první, narazil však na pohotově se přesouvajícího brankáře Jekla, který teď podržel svůj tým.
    14:13 Ondřej SLOVÁČEK - 2:1

14:13
    Nádherná akce vsetínského odchovance ONDŘEJE SLOVÁČKA, po přihrávce Podešvy se vsetínský štírek šikovně vyhl třebíčské obraně, najel si do střelecké pozice a přesnou ranou k tyči otočil skóre ve prospěch Vsetína. Asistence: Martin Podešva.

11:14
    Rozhodčí znovu vylučuje na obou stranách, dvě minuty za podražení fasuje vsetínský Holomek, za Třebíč je vyloučen Gajarský, dvě minuty za nafilmovaný pád. Hra bude pokračovat ve čtyrech na obou stranách.
    10:48 Vojtěch ŠILHAVÝ - 1:1

10:48
    Vsetín srovnává skóre utkání. V předbrankovém prostoru prokázal dostatek důrazu VOJTĚCH ŠILHAVÝ, když bekhendem překonal brankáře Jekla. Asistence: René Kajaba,

10:34
    Oba hráči byli potrestání stejnými tresty 2+2 minuty hrubost a k tomu všemu desetiminutový osobní trest.

07:37
    První vyloučení v utkání, na trestnou lavici putuje hráč Vsetína Tomáš Frolo, dvě minuty faul kolenem.
    03:10 ERAT - 0:1

03:10
    První akce hostů končí v brance Vsetína. Vágner poslal přesný pas na najíždějícího ROMANA ERAT, ten se s pukem řítil osamocena na brankáře Horčičku a přesnou ranou k tyči otevřel skóre. Asistence: Lukáš Vágner, Tomáš Kaláb.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 11. Šilhavý (Kajaba), 15. Slováček (Podešva), 21. Březina (Markovič, Pokorný) – 4. Erat (Vágner, Kaláb), 19. Půža (Erat, Malec), 40. Král (Půža, Paták), rozh. náj. Havránek