Ufa – Soči | 11:3 (kon.) | | | Riga – Spartak Moskva | 1:3 (kon.) | | | Kazaň – Toljatti | 5:2 (kon.) |
Kometa Brno – Kuopio | 3:2 (po pr.) | | | TPS – Bern | 3:1 (kon.) | | | Malmö Redhawks – Stavanger | 2:1 (kon.) |
Växjö – Davos | 5:3 (kon.) | | | Esbjerg – HV71 | 2:7 (kon.) | | | Vienna Capitals – JYP | 1:3 (kon.) |
Mannheim – Třinec | 6:2 (kon.) | | | EC-KAC – Frölunda | 2:4 (kon.) | | | Zug – Něman Grodno | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Zürich – Gap | 4:0 (kon.) | | | Cardiff – Liberec | 3:7 (kon.) | | | Nottingham – Mountfield HK | 4:3 (po pr.) |
Prostějov – Pardubice | 2:1 (kon.) | | | Košice – Tychy | 4:3 (po pr.) | | | Olomouc – Zlín | 2:3 (kon.) |
Slavia – Plzeň | 0:4 (kon.) | | | Chomutov – K. Vary | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Litvínov – Kladno | 5:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Sparta | 3:2 (kon.) | | | Pelhřimov – Žďár n/S | 6:5 (kon.) | | | Benátky n/J – Kadaň | 5:4 (kon.) |
Vsetín – Třebíč | 3:4 (2:3 po s.n.) | | | Děčín – Řisuty | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Znojmo – MAC Budapešť | 5:3 (kon.) |
Nymburk – Kolín | 0:5 (kon.) | | | Kobra – Letňany | 8:1 (kon.) | | | Frýdek-M. "B" – Poruba "B" | 8:4 (kon.) |
Písek – Motor ČB junioři | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Č. Budějovice – Plzeň | 2:8 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Kometa Brno | 6:4 (kon.) |
Jihlava – Žďár n/S | 1:2 (po pr.) |
Česko – Španělsko | 2:3 (po pr.) |
konec
ZSC Lions
4:0
(2:0, 1:0, 1:0)
Rapaces de Gap
40:01
|
Vyloučení v týmu ZSC Lions (Shore – 2 min., podražení).
|
|
17:35
|
Vyloučení v týmu Rapaces de Gap (Ross – 2 min., držení protihráče).
|
|
14:06
|
Vyloučení v týmu ZSC Lions (Kennis – 2 min., krosček).
|
|
05:30
|
Vyloučení v týmu Rapaces de Gap (Serer – 2 min., držení protihráče).
|
Branky a nahrávky:
6. Pettersson (Nilsson, Geering), 17. Seger (Karrer), 32. Pestoni (Schappi, Sutter), 52. Suter (Sutter)
Rozhodčí: Andris (LAT), Koch – Roger, Marc-Henri (všichni SUI)
Diváci:
Neproměněná penalta:
ZSC Lions:
Schlegel (Guntern) – Geering, Nilsson, Blindenbacher, Shore, Schappi, Karrer, Sjögren, Baltisberger C. – Suter P., Pettersson, Guerra – Baltisberger P., Herzog, Kuenzle – Marti, Kenins, Pestoni – Seger, Suter D., Pelletier
Náhradníci:
Trenér:
Rapaces de Gap: Lerg (Bertrand) – Ross, McDonald, Bouvert, Raux, Crinon, Lacheny, Faure, Colomban – Glen, McCormack, Sheid – Thillet, Campbell, Gutierrez – Tringale, Lewis, Faure – Serer, Métais, di Dio Balsamo
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rapaces de Gap: Lerg (Bertrand) – Ross, McDonald, Bouvert, Raux, Crinon, Lacheny, Faure, Colomban – Glen, McCormack, Sheid – Thillet, Campbell, Gutierrez – Tringale, Lewis, Faure – Serer, Métais, di Dio Balsamo
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Andris (LAT), Koch – Roger, Marc-Henri (všichni SUI)
Diváci:
Jonáš Majtyka