Č. Budějovice – Plzeň 2:8 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kometa Brno 6:4 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
6:4 (1:2, 2:1, 3:1)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 31.08.2017, 15:00 • Zimní stadion Kotlina • Přípravné zápasy staršího dorostu

Dnešní utkání sleduje 62 diváků! (17:53:51)

Pro dnešek je to ode mě vše. Přeji Vám krásný zbytek dne a u dalšího textového přenosu se těším na počtenou.

Skončilo nám zajímavé utkání, které nabídlo vše co se hokejové krásy týče. Úvodní třetina patřila hostům z Brna, kteří přehrávali domácí výběr a zaslouženě vedli po první dvacetiminutovce. Polovina druhé periody se nesla v podobném duchu, když Brňané navýšili svůj náskok zásluhou Popelky. Jenže Bruslaři po vstřelené brance ožili. Domácí komando dokázalo náskok do konce druhé třetiny smazat a do kabin se šlo za nerozhodnutého stavu. Bruslaři v další části hry dokázali navázat na svojí hru a zvýšili svůj náskok. Ovšem Kometa se nevzdávala a ještě přitopila pod kotlem. Svěřenci Richarda Cachnína staršího potvrdili své vítězství v závěrečné power – play.

59:50
    Domácí mají puk na holích.

59:30
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Domácí tým korunuje svůj výkon další brankou. Do odkryté klece uklidil kotouč JAKUB PETRŽÍLKA.Asistence: Matěj Krejčí, Tomáš Kulhánek

59:15
    Power – play hostů!

59:00
    Brno hraje v útočném pásmu Bruslařů, ale gól je zatím v nedohlednu.

58:20
    Marek Tecl nahrával od pravé tyče před branku Tomáši Křehlíkovi. Ten zblízka trefil beton Pletichy!

58:00
    Bojuje se o útočné pásmo. Ovšem oba dva týmy k tomu mají hodně daleko.

57:20
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou.

56:10
    Domácí po delší době v útočném pásmu, kde prověřili gólmana hostů.

55:30
    Hraje se nahoru, dolů.

55:00
    Brno má velký tlak, ale vyrovnat se mu zatím nedaří.

54:10
    Individuální akcí se prezentoval hostující Minárik, který jen těsně minul!

53:00
    Brno mačká Bruslaře v obranném pásmu.

52:24
    Kometa právě vstřelila branku!
    Brno ještě neskládá zbraně. ADAM POPELKA se prezentoval nádhernou střelou zápěstím. Když vymetl všechny pavouky v levém horním rohu Nedvědovy branky.

51:20

50:40
    Hosté se osvobozují.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 12. Petržílka (Vaňous, Kulhánek), 31. Cachnín (Křehlík, Tecl), 39. Vaňous (Křehlík), 41. Křehlík (Tecl, Cachnín), 49. Vaňous (Petržílka, Kulhánek), 60. Petržílka (Krejčí, Kulhánek) – 6. P. Vašíček (Kučeřík, D. Vašíček), 14. Mlčák (Meluzín), 29. Popelka, 53. Popelka

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Arbelovský) – Škareda, Krejčí, Dudycha, Pejchal, Adam, Horák, Dvořák – Petržílka, Kulhánek, Vaňous, Křehlík, Cachnín, Tecl, Kyncl, Rybáček, Pokorný, Houdek, Košťál
    HC Kometa Brno: Holata (od 40. Pleticha) – Kučeřík, P. Vašíček, Mlčák, Věžník, Sedláček, Studený, Gloz, Novák – D. Vašíček, Kunc, Popelka, Caha, Meluzín, Kavický, Minárik "C", Zajíček

Rozhodčí: Vít Stehlík, Jaroslav Žák, Jan Blaha