Ufa – Soči | 11:3 (kon.) | | | Riga – Spartak Moskva | 1:3 (kon.) | | | Kazaň – Toljatti | 5:2 (kon.) |
Kometa Brno – Kuopio | 3:2 (po pr.) | | | TPS – Bern | 3:1 (kon.) | | | Malmö Redhawks – Stavanger | 2:1 (kon.) |
Växjö – Davos | 5:3 (kon.) | | | Esbjerg – HV71 | 2:7 (kon.) | | | Vienna Capitals – JYP | 1:3 (kon.) |
Mannheim – Třinec | 6:2 (kon.) | | | EC-KAC – Frölunda | 2:4 (kon.) | | | Zug – Něman Grodno | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Zürich – Gap | 4:0 (kon.) | | | Cardiff – Liberec | 3:7 (kon.) | | | Nottingham – Mountfield HK | 4:3 (po pr.) |
Prostějov – Pardubice | 2:1 (kon.) | | | Košice – Tychy | 4:3 (po pr.) | | | Olomouc – Zlín | 2:3 (kon.) |
Slavia – Plzeň | 0:4 (kon.) | | | Chomutov – K. Vary | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Litvínov – Kladno | 5:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Sparta | 3:2 (kon.) | | | Pelhřimov – Žďár n/S | 6:5 (kon.) | | | Benátky n/J – Kadaň | 5:4 (kon.) |
Vsetín – Třebíč | 3:4 (2:3 po s.n.) | | | Děčín – Řisuty | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Znojmo – MAC Budapešť | 5:3 (kon.) |
Nymburk – Kolín | 0:5 (kon.) | | | Kobra – Letňany | 8:1 (kon.) | | | Frýdek-M. "B" – Poruba "B" | 8:4 (kon.) |
Písek – Motor ČB junioři | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Č. Budějovice – Plzeň | 2:8 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Kometa Brno | 6:4 (kon.) |
Jihlava – Žďár n/S | 1:2 (po pr.) |
Česko – Španělsko | 2:3 (po pr.) |
po s.n. (1:2)
IHC Králové Písek
3:4
(0:2, 2:0, 1:1 - 0:0)
Motor České Budějovice - junioři
64:37
|
Červinský (PIS) – 2 min.-podražení.
|
|
45:39
|
Pašek (PIS) – 2. min- hákování.
|
|
38:47
|
Skala (PIS) – 2 min. – hákování.
|
|
36:06
|
Skala (PIS) – 2 min. – hákování.
|
|
36:06
|
Káník (CEJ) – 2. min-podražení.
|
|
28:15
|
Vyloučeni hráči Písku Jiřinec a Stauber, oba dostávají menší trest na 2. min.
|
|
26:58
|
Dosek (CEJ) – 2 min. – držení.
|
|
25:43
|
Grauer (CEJ) – 2 min. – držení protihráče.
|
|
23:52
|
Koutenský (PIS) – 2 min.- podražení.
|
|
08:37
|
Káník (CEJ) – 2. min-hákování.
|
|
08:09
|
Torba (PIS) – 2 min.-hákování.
|
Branky a nahrávky:
35. Koupal (Jiřinec), 38. Drda (Jiřinec), 50. Tomba (Jiřinec, Drda) – 3. Bláha, 20. Šulek (Doktor), 46. Dosek, rozh. náj. Dosek
Rozhodčí: Šperl – Horaždovský, Oudes.
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
1:0 Pašek (PIS)
1:0 Bláha (CEJ)
2. série:
1:0 Drda (PIS)
1:0 Toman (CEJ)
3. série:
1:0 Hřebíček (PIS)
1:0 Rolínek (CEJ)
4. série:
1:0 Jiřinec (PIS)
1:1 Matys (CEJ)
5. série:
1:2 Dosek (CEJ)
1:2 Rod (PIS)
IHC Králové Písek:
Štekr (Kříž) – Hřebíček, Červinský, Švagr, Suda, Hanus ("A"), Koutenský – Skala, Turek, Koupal, Pašek, Polata ("C"), Drda, Bárta, Jiřinec, Rod, Torba, Novák, Stauber.
Náhradníci:
Trenér:
Motor České Budějovice - junioři: Březina (Němec) – Dudáček, Dosek, Kachyňa, Kubeš, Grauer, Brabec – Šulek ("A"), V. Doktor, J. Doktor ("C"), Matys, Rolínek, Kaisler, Kašper, Káník, Bláha, Tejko, Kronus, Toman.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Motor České Budějovice - junioři: Březina (Němec) – Dudáček, Dosek, Kachyňa, Kubeš, Grauer, Brabec – Šulek ("A"), V. Doktor, J. Doktor ("C"), Matys, Rolínek, Kaisler, Kašper, Káník, Bláha, Tejko, Kronus, Toman.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šperl – Horaždovský, Oudes.
Diváci:
Martin Dokulil