Ghana – Kongo 1:1 (kon.) | Nigérie – Kamerun 4:0 (kon.) | Kapverdy – Jihoafr. republika 2:1 (kon.)
Tunisko – DR Kongo 2:1 (kon.) | Maroko – Mali 6:0 (kon.)
Maroko
6:0 (2:0)
Mali
Pátek 01.09.2017, 22:00 • Complexe Prince Moulay Abdellah Stadium, Rabat • Kvalifikace MS (Afrika) • Skupina C

90+2
    Žlutou kartu dostává Belhanda (Maroko).

88
    Maroko právě vstřelilo branku!
    Do listiny střelců se zapisuje další střídající hráč, tentokrát MIMOUN MAHI. Maroko vede nad Mali už 6:0.

86
    Tak tohle bylo střídání jako hrom! FAYCAL FAJR se hned po první minutě strávené na hřišti zapsal do listiny střelců. Tento marocký hráč zvýšil vedení svého celku na 5:0

85
    Střídání v týmu Maroko: ze hřiště odchází El Ahmadi, přichází Fajr.

81
    Střídání v týmu Maroko: ze hřiště odchází Boutaïb, přichází Mahi.

78
    Střídání v týmu Mali: ze hřiště odchází Bissouma, přichází L. Coulibaly.

74
    Střídání v týmu Maroko: ze hřiště odchází Amrabat, přichází Tannane.
    72. HAKIMI - 4:0

72
    Máme tady další branku v síti Mali. To už je pro domácí celek exhibice. Tentokrát se prosadil mladičký bek hájící barvy Realu Madrid ACHRAF HAKIMI. Maroko vede na svém hřišti vysoko 4:0.

67
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Konaté (Mali).

64
    Střídání v týmu Mali: ze hřiště odchází Kouamé, přichází Koné.

63
    Žlutou kartu dostává Diaby (Mali).
    61. ZIYECH - 3:0

61
    Domácí tým zvyšuje své vedení o tři branky. HAKIM ZIYECH přidává svůj druhý gól v zápase, tentokrát je to branka ze hry. Maroko v 61. minutě vede 3:0 a míří za tříbodovým ziskem z tohoto klání.

57
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Dibassy (Mali).

49
    Žlutou kartu dostává Mamoutou N'Diaye (Mali).

37
    Žlutou kartu dostává Dibassy (Mali).

29
    Žlutou kartu dostává Marega (Mali).
    27. BOUTAÏB - 2:0

27
    Domácí tým si dnešní zápas naprosto užívá. Důkazem toho je tato gólová šance, na jejímž konci byl KHALID BOUTAÏB, který doklepnul míč do prázdné branky.
    19. ZIYECH - 1:0

19
    K pokutovému kopu se postavil HAKIM ZIYECH, který se nemýlil. Maroko jde v 19. minutě do vedení 1:0.