Venezuela – Kolumbie 0:0 (kon.) | Chile – Paraguay 0:3 (kon.) | Uruguay – Argentina 0:0 (kon.)
Brazílie – Ekvádor 2:0 (kon.) | Peru – Bolívie 2:1 (kon.)
Peru
2:1 (0:0)
Bolívie
Pátek 01.09.2017, 04:15Kvalifikace MS (Jižní Amerika)

V tomto zápase jsme viděli tři branky, všechny padly ve druhém poločase. Domácí Peru se rychle dokázalo dostat do dvougólového vedení. Chytrou střelou hostující celek snížit. Více to ale Bolívie nestihla, a tak tento zápas prohrává 1:2. (06:12:49)

90+3

90+2
    Vyrovnání měl na kopačce hostující Leonel Justiniano, který ovšem nedokázal přesněji vypálit. Jeho pokus končí nad brankou.

90+2
    Volný kop budou rozehrávat fotbalisté v zelném.

90+1
    Žlutou kartu dostává Jefferson Farfan (Peru). Příliš tvrdě hrál nyní domácí fotbalista v osobním souboji.

90+1
    Probíhá nastavený čas.

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Následovat bude rozehrávka Bolívie od své branky.

88
    Reprezentace Bolívie už mnoho času na pokusy o vyrovnání nemá. Závěr zápasu se rychle blíží, navíc Peru hraje před svou bránou zodpovědně.

87
    Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází Andre Carrillo, přichází Andy Polo.

86
    Hostující brankář se k balonu dostal snadno. Nepovedení kombinace domácích na jeden dotyk.

85
    Carlos Caceda rozehrává od své branky dlouhým výkopem, že by někam pospíchal, to opravdu ne.

84
    V poklidném tempu se nyní zápas dohrává. Peru vede o jednu branku a zdá se, že si náskok pohlídá. Naopak Bolívie musí zapomenout na defenzivu a všechny síly poslat do útoku.

83
    Marcelo Martins nedokázal zpracovat dobrou přihrávku od spoluhráče, míč končí mimo branku. Rozehrávat bude hostující gólman.

82
    Peru hraje takticky, vede o jeden gól,nechce zbytečně chybovat. Hostující hráč rychle uvedl míč do hry.

81
    Dnes aktivní hrající Jofferson Farfan si vypracoval další střeleckou pozici. Založil akci, na jejímž konci hlavičkoval jen malý kousek mimo levou tyč brány.

80
    To už běží osmdesátá minuty hry, mnoho šancí k vidění není. Více ze hry mají momentálně domácí, do střelecké pozice se dostal nově příchozí Hartado a minul.

79
    Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází Christian Cueva, přichází Paolo Hartado.